کد خبر: 11124

سیزدهمین نمایشگاه ایران تله کام آغاز به کار کرد

سینا: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تله کام ۲۰۱۲ عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این نمایشگاه در این دوره با حضور رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان همکاری های اقتصادی کلید خورد.
طبق اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه امسال ۱۸۵ شرکت و موسسه تولیدی داخلی و ۲۲ شرکت یا نمایندگی شرکت های خارجی از ۲۲ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند.
امسال در این نمایشگاه در بخش تلفن همراه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل با یکدیگر رقابت می کنند و اپراتور چهارم با نام تجاری ایرانیان نت نیز برای نخستین بار حضورش در این نمایشگاه را اعلام کرده است.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه آن شامل شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

شرکت مخابرات ایران و شرکت های زیرمجموعه آن از جمله تالیا و شرکت های مخابرات استانی نیز در این نمایشگاه حضور دارند و قرار است تمامی خدمات تلفن ثابت و همراه اول به مشترکان آنها در این نمایشگاه ارایه شود.نظرات غیرفعال است.