کد خبر: 17266

سونی موبایل از میان طرفدارانش پنج سفیر برند انتخاب می‌کند

سینا: گروه سونی موبایل با برگزاری مسابقه بزرگ اینستاگرامی #Safirsho پنج سفیر برند انتخاب می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سونی در ایران، پنج نفر اول به عنوان سفیر سونی موبایل پنج گوشی اکسپریا ایکس جایزه می‌گیرند و به سفری هیجان انگیز خواهند رفت؛ و پنج نفر دوم، اکسپریا ایکس جایزه خواهند گرفت.
شرایط مسابقه بدین ترتیب است که علاقمندان می‌بایست به یکی از فروشگاه های منتخب که برای این مسابقه تعیین شده، مراجعه کرده، نشان ایکس را از فروشنده دریافت کرده و عکسی خلاق همراه با نشان X بگیرند؛ عکس گرفته شده را با #Safirsho روی صفحه شخصی خود به اشتراک بگذارند. (لازم است که صفحه شخصی کاربر از حالت Private خارج شده باشد.)
مهسا نعمت، خدایار آهی و فرشید عسکری به عنوان هیات داوران از بین تمامی عکس‌های گرفته شده، ۱۰ برنده کمپین بزرگ #safirsho را بر پایه میزان خلاقیت انتخاب می‌کنند.
هر یک از این پنج برنده به عنوان سفیر برند سونی موبایل یک عدد گوشی اکسپریا ایکس نیز به عنوان جایزه دریافت کرده و درطی سفر، زیبایی‌های کشور عزیزمان را با امکانات این گوشی‌ها و از زاویه‌ی دید Xperia X خود به تصویر خواهند کشید. تصاویر شگفت‌انگیز این سفرها که برندگان، با هوشمندترین دوربین تلفن هوشمند در جهان با فوکوس خودکار پیش‌بینی‌کننده، طی سفرهای‌شان گرفته‌اند، در صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل SonyXperiaFarsi با ذکر نام عکاس به اشتراک گذاشته خواهد شد.
مسابقه بزرگ #safirsho از شنبه ۲۰ شهریورآغاز می‌شود و در دوم مهر ماه به پایان می‌رسد.
علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه رسمی اینستاگرام سونی موبایل،Sonyxperiafarsi مراجعه کرده و سوال‌های خود را زیر پست مربوط به مسابقه مطرح کنند.نظرات غیرفعال است.