کد خبر: 13839

سونی تجربه‌های بی‌همتای کاربری و SmartWear جدید را در نمایشگاه CES معرفی کرد

سینا: سری جدید محصولات و نوآوری‌هایی را که بر مبنای قدرت و شتاب فزاینده به دست آمده از تلفن‌های هوشمند Xperia در سال ۲۰۱۳ ساخته شده‌اند، معرفی کرد و با این کار صحنه را برای  دگرگونی در سال ۲۰۱۴ آراست.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سونی در ایران، کونیماسا سوزوکی، رئیس و مدیر ارشد اجرایی سونی موبایل گفت: «ما سال گذشته در ارائه بهترین‌های سونی در محصولات ممتازمان به مصرف‌کنندگان به موفقیت دست یافتیم. این نشانگر تعهد ما به تعالی در تجربه کاربری بی‌همتای سونی است. عطش ما به نوآوری و اراده ما در به چالش کشیدن مرزهای معمول، محصولات پیشگامی را ارائه می‌کند که به راستی سبک زندگی مصرف‌کنندگان را بهبود می‌دهند.»
دیدگاهی شورانگیز برای تجربه کاربری هوشمند و پوشیدنی
سونی در CES، نمایشگاه معتبر و مشهور محصولات الکترونیکی مصرفی در جهان  که هر ژانویه در لاس‌وگاس برگزار می‌شود، بر تعهد خود به بازار رو به رشد فناوری‌های پوشیدنی تأکید کرد. سونی علاوه بر تلفن‌های هوشمند دیدگاه جدید تجربه SmartWear خود را که طیف محصولات آتی SmartWear، تلفن‌های هوشمند Xperia و برنامه کاربردی جدید Lifelog را در بر می‌گیرد، ترسیم می‌کند.
“SmartBand” نخستین محصول از این طیف است که نماد انعطاف‌پذیری است. این دستگاه با ثبت فعالیت‌های روزانه و نمایش آن در برنامه کاربردی Lifelog متعلق به سونی، زندگی را توانمند می‌سازد. این برنامه همچنین عکس‌های گرفته شده، موسیقی‌هایی را که با لذت گوش داده‌اید، بازی‌های اجرا شده و فعالیت‌های اجتماعی را جمع‌آوری می‌کند، کاربران می‌توانند گذشته را مرور کنند، از حال بهترین را بسازند و برای آینده برنامه‌ریزی کنند.
Core هوش موجود در قلب دیدگاه تجربه SmartWear، ماژول مستقلی است که قابل سفارشی‌سازی است و می‌تواند به طور انعطاف‌پذیر در تعدادی از سبک‌های گوناگون مانند جیب یا در گردنبند استفاده شود.
زندگی فراتر از تعداد گام‌هایی است که بر می‌دارید- تجربه SmartWear هم درباره تحرک و هم درباره احساس است. سرگرمی و اطلاعات؛ چه احساسی دارید و نیز چه می کنید. این تجربه درباره حرکت است و مهم‌تراز همه درباره تغییر کردن.
Lifelog برنامه بی‌همتایی است که با هر تلفن هوشمندی دارای Android نسخه ۴٫۳ و بالاتر سازگار است. این برنامه فعالیت‌های فیزیکی، اجتماعی و سرگرمی را گردآوری کرده و به صورت ارائه‌های بصری، گذشته، حال و آینده شما را نشان می‌دهد. شما می‌توانید ببینید که چقدر فعال بوده‌اید، چه عکس‌هایی گرفته‌اید؛ کی و کجا، چگونه با دنیای پیرامونتان در طی روز در تعامل بوده‌اید ومی‌توانید از این اطلاعات برای تصمیمات آگاهانه‌تر در آینده استفاده کنید.
سونی با نرم‌افزار و سخت‌افزار باز، شراکت‌های جدیدی درون بازار را برای ارائه انتخاب بیشتر به مصرف‌کنندگان، شکل می‌دهد. جزئیات بیشتر در هفته‌های آتی اعلام خواهد شد.
تعهد راسخ به نوآوری‌های مشتری محور
Core یک ماژول پوشیدنی شبانه روزی بوده و علیرغم داشتن درگاه  microUSB  بدون درپوش، به طور کامل ضد آب (دارای رتبه‌بندی IP58) است. این نخستین محصول سونی Mobile در دسته محصولات «ضدآب» بدون درپوش درگاه microUSB است که نشانگر تعهد سونی به نوآوری در استفاده و دوام بدون چشم‌پوشی از کارآیی است.
سونی در حال حاضر و با عرضه SmartWatch 2، دستگاه مکملی توانمند و شیک که با تلفن‌های هوشمند مبتنی بر Android ساخته شده توسط همه سازندگان کار کرده و فروش آن فراتر از انتظارات بوده است، در بخش فناوری‌های پوشیدنی پیشروی بازار است.نظرات غیرفعال است.