کد خبر: 9748

سومین نمایشگاه مخابرات، اطلاع‌رسانی و صنایع وابسته در اصفهان برگزار می‌شود

سینا:‌ سومین نمایشگاه مخابرات، اطلاع‌رسانی و صنایع وابسته از ۳۱ خرداد ماه تا سوم تیر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این نمایشگاه با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان فناوری اطلاعات، شرکت مخابرات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه مرکز برگزار می‌شود.
دانشگاه صنعتی شریف، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات، انجمن برق و الکترونیک ایران شاخه اصفهان و انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران حامیان علمی این دوره از نمایشگاه مخابرات، اطلاع‌رسانی و صنایع وابسته هستند.
اتحادیه صادرکنندگان خدمات مهندسی، مشاوران و پیمانکاران مخابرات، اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرکنندگان تلفن‌های ثابت و همراه شهرستان اصفهان نیز حمایت معنوی و همکاری خود را از این رویداد تخصصی اعلام کرده‌اند.
تاکنون طیف وسیعی از شرکت‌های خدمات مخابراتی کشور از میان تمام حوزه‌های مخابراتی و در زمینه‌هایی چون GPS، تولید و عرضه تجهیزات مخابراتی و فروشندگان و شرکت‌های خدماتی تلفن‌های ثابت و همراه، اپراتورهای تلفن همراه و ارائه‌کنندگان خدمات وایکس و بی‌سیم و عرضه‌کنندگان خدمات SMS حضور خود در نمایشگاه را اعلام کرده‌اند.نظرات غیرفعال است.