کد خبر: 16775

سه هزار مسافر نوروزی کیش به شبکه وای‌فای عمومی مبین‌نت متصل شدند

سینا: با عرضه سرویس وای‌فای عمومی مبین‌نت در جزیره کیش با نام تجاری وایمو در تعطیلات نوروز بیش از سه هزار مسافر این جزیره به شبکه وای‌فای عمومی این اپراتور متصل شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مبین‌نت در مکان‌های پرترددی مانند فرودگاه، پارک خانواده، بندرگاه، پارک میرمهنا، بازار مروارید، اسکله، پارک مروارید، کشتی یونانی، ساحل مرجان، کلبه هور و… نسبت به عرضه این سرویس اقدام کرده است.
وایمو خدمت اینترنت بی‌سیم وای‌فای عمومی مبین‌نت است که در مراکز عمومی و پرترافیک و یا در سطح جغرافیایی خاصی از طریق طرح‌های زمانی و حجمی در اختیار کلیه کاربران، صرف نظر از اینکه مشترک وایمکس مبین‌نت هستند یا خیر قرار می‌گیرد. از عمده ترین مزایای این خدمت عدم نیاز به مودم و یا گیرنده خاصی است. کاربران می‌توانند تنها با ثبت‌نام در سایت وایمو و دریافت نام کاربری و رمز عبور مبتنی بر شماره تلفن همراه خود با استفاده از دستگاه‌های هوشمند به اینترنت متصل شوند.
اپلیکیشن وایمو نیز برنامه ای است برای شناسایی آسان‌تر نقاط تحت پوشش شبکه وای‌فای عمومی مبین‌نت که با بهره‌گیری از GPS دستگاه‌های هوشمند نزدیک ترین نقطه وایمو نسبت به محل قرارگیری فعلی‌تان را به مشترکان اعلام خواهد کرد.نظرات غیرفعال است.