کد خبر: 14196
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خبر داد:

سهم پنج میلیونی مخابرات از مشترکان ADSL در سال ۹۳

سینا: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت در کشور باید به ۱۵ میلیون برسد و سهم ما در سال ۹۳ حداقل پنج میلیون مشترک جدید است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مظفر پوررنجبر افزود: فکر می‌کنم برای واگذاری این تعداد هیچ مشکلی نداریم و از همین حالا شروع می‌کنیم.
وی اظهار داشت: در سال ۹۳ باید استراتژی مخابرات را به طور کامل اجرا کنیم و آنچه طی سال‌های گذشته در بخش ارتباطات کشور حادث شده در شان این بخش نیست و باید با تغییرات اساسی و اجرای استراتژی جدید جایگاه واقعی مخابرات را به جامعه معرفی کرد.‌
پوررنجبر گفت: از واگذاری امور به شرکت ارتباطات ثابت نترسید، همه امور اجرایی باید در این شرکت متمرکز شود، هلدینگ باید کار خودش را بکند. برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و نظارت کار اصلی هلدینگ است. همینطور شرکت ارتباطات سیار باید مثل گذشته قوی و در چارچوب استراتژی‌های تعیین شده کار خود را دنبال کند.
رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات ثابت، همگرایی بین مدیران و تعامل با دولت را از شرط‌های اساسی پیشرفت کارها دانست و افزود: ارتباط ما با دولت، به ویژه وزارت ارتباطات و زیرمجموعه آن باید تقویت شود تا همه ذینفعان از آن سود ببرند.
وی از معاون تجاری شرکت خواست با ایده‌ها و طرح‌های جدید، به نیاز مشترکان پاسخ مثبت دهند و بر همکاری سایر مدیریت‌ها با این بخش تاکید کرد.نظرات غیرفعال است.