کد خبر: 1172

سرویس پیام کوتاه تشخیص اصالت شماره سریال نوکیا در ایران راه اندازی شد

سینا: نوکیا از راه اندازی سرویس پیام کوتاه در ایران به منظور تشخیص اصالت شماره سریال گوشی های خود خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) به نقل از روابط عمومی نوکیا در ایران، در راستای اهداف بلند مدت نوکیا در جهت افزایش رضایت مشتری، سرویس خودکار پیام کوتاه تشخیص اصالت گوشی گامی دیگری است که نوکیا در این مسیر برداشته است.
علیرضا شفیع پور -مدیر کل نوکیا در ایران- در این باره گفت: بعد از مرکز خدمات پس از فروش با برند نوکیا، اینک سرویس پیام کوتاه قدم موثر دیگری است که نوکیا در جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان در ایران برمی دارد چراکه نوکیا همواره به حقوق مصرف کنندگان متعهد بوده و خواهد بود.
سرویس خودکار پیام کوتاه در کنار دیگر خدماتی مثل گارانتی کشوری، افزایش تعداد مراکز خدمات پس از فروش، تاسیس مرکز تلفن پاسخ گوی فارسی، قرار دادن کیوسک چک کردن شماره سریال گوشی در مراکز خرید جهت اطمینان از اصالت آن و همچنین راه اندازی وب سایت فارسی نوکیا دقیقا براساس استراتژی هدفمند نوکیا در زمینه خدمات پس از فروش است.
به منظور استفاده از این سرویس جدید، کاربران اپراتورهای همراه اول یا ایرانسل با هر نوع گوشی نوکیا، در هر کجا از ایران که باشند می توانند شماره سریال خود را به شماره ۲۰۰۰۲۳۰۱۳ ارسال کرده و بعد از دو دقیقه پیامک فارسی دریافت کنند که نشان دهنده تاریخ انقضای گارانتی گوشی مطابق با تقویم فارسی و میزان اعتبار باقی مانده از آن است.
هومن معصومی راد -مدیر خدمات پس از فروش نوکیا در ایران- نیز گفت: مبارزه با گوشی های با گارانتی های متفرقه و غیراصل از مهمترین اهداف تاسیس سرویس پیام کوتاه است و ما دائما در تلاشیم تا در جهت افزایش هرچه بیشتر آگاهی عمومی نسبت به گارانتی کشوری، به عنوان تنها گارانتی معتبر نوکیا در ایران، گام برداریم.نظرات غیرفعال است.