کد خبر: 9104

سرویس پیامک اینترنتی راه‌اندازی شد

سینا: ارسال و دریافت پیامک تکی و گروهی با شماره تلفن ثابت یا هر شماره خاص غیرمتناظر با تلفن ثابت و با پیش‌شماره ۰۲۱ ممکن شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، شرکت مخابرات استان تهران به تازگی سرویسی را فعال کرده است که به واسطه این سرویس، مشترکین می‌توانند با شماره‌ تلفن ثابت خود و از طریق اینترنت، به مشترکین تلفن همراه و یا تلفن ثابت پیامک ارسال کنند.
بنابراین شماره‌ فرستنده‌ پیامک، همان شماره‌ تلفن ثابت مشترک بوده و حتی مشتریان شما نیز می‌توانند به شماره‌ تلفن ثابت مقصد پیامک ارسال کنند و ارسال‌کننده پیامک‌ها را از طریق اینترنت و در هر ساعت از شبانه روز، با استفاده از پنلی که شرکت آسانک به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد، مشاهده کنند.
ستفاده از این سرویس جدید مخابرات، باعث خواهد شد که پیامک‌هایی که برای اطلاع‌رسانی، تبلیغات و تعامل با مشتریان ارسال می‌شوند به جای ارسال با پیش شماره‌ ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ و یا ۳۰۰۰، با شماره‌ تلفن ثابت شما و پیش شماره ۰۲۱ ارسال شومد. بنابراین گیرنده پیامک می تواند به راحتی ارسال‌کننده را شناسایی کرده و بلافاصله با وی تماس بگیرد و یا پیامک ارسال کند. به واسطه این سرویس، شماره تلفن تماس ارسال کننده، قابلیت تبدیل شدن به شناسه پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را خواهد داشت.
امکان فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی برای تمامی کسانی که مالکیت خط تلفن ثابت را دارند و ارسال پیامک با شماره‌ای که دقیقا مطابق با شماره تلفن ثابت ارسال‌کننده است از مزایای سرویس ارسال و دریافت پیامک با شماره تلفن ثابت است.
سرویس پیامک اینترنتی این امکان را به کاربر می‌دهد تا در حین کاربری اینترنت، بدون نیاز به تلفن همراه و گوشی تلفن ثابت، پیامک ارسال و یا دریافت کرده و به صورت لحظه ای وضعیت پیامک‌های ارسالی و یا دریافتی را پیگیری کند.  1. خاتون

    سلام هزینه های این طرح چقدره؟ از خارج از کشور میشه فرستاد؟ از کجا تهیه کنیمش؟

  2. حتما برای اطلاعات تکمیلی و آگاهی از سرویسهای جدید در این حوزه به سایت http://www.asanak.ir هم مراجعه کنید