کد خبر: 7934

سرویس‌های ویژه همراه اول به مناسبت شب یلدا

سینا: همزمان با فرارسیدن طولانی‌ترین شب سال، همراه اول با راه‌اندازی سرویس‌های ویژه، مشترکان خود را به ضیافت یلدا دعوت کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکان همراه اول می‌توانند با ارسال کلمه yalda به شماره ۷۰۲۲ به عضویت سرویس‌های پیامک مناسبتی، چله ایرانی، کلام لسان الغیب، قصه‌های کوتاه و سرویس مسابقه درآیند و در قرعه‌کشی بزرگ چله امسال شرکت کنند.
بر اساس این گزارش سکه طلا، گوشی موبایل و دیوان حافظ نفیس جوایز قرعه‌کشی یلدای امسال است.
مشترکان همراه اول با عضویت در سرویس‌های ویژه یلدا با هم به پیشواز چله زمستان می‌روند، پیامک‌های جدید برای تبریک فرارسیدن زمستان دریافت می‌کنند، در شب یلدا از لسان الغیب جواب می‌گیرند،                داستان‌های کوتاه با موضوع زمستان و شب چله می‌خوانند، آئین‌های یلدا -این سنت اصیل ایرانی- را یاد می‌گیرند، باهم مسابقه می‌دهند و جایزه می‌گیرند.
مشترکان همراه اول پس از شرکت در مسابقه یلدا و کسب امتیاز حد نصاب، یک بار دیگر در فهرست قرعه‌کشی قرار می‌گیرند و می‌توانند بار دیگر جوایز نفیس دریافت کنند.
این مشترکان در هر زمانی با ارسال کلمه کلیدی offYalda به شماره ۷۰۲۲ می‌توانند تمامی سرویس‌های ویژه یلدا را لغو کنند.
این گزارش می‌افزاید: مشترکانی که تمایل دارند تنها از یکی از سرویس‌های ویژه یلدا استفاده کنند هم  می‌توانند بطور مجزا عضو این سرویس ها شوند.
مشترکانی که می‌خواهند فقط تبریک‌های یلدا را دریافت کنند کافی است کلمه payam را به ۷۰۲۲ ار سال کنند.
فرستادن کلمه کلیدی dastanak به ۷۰۲۲، مشترکان را با قصه‌های کوتاه شب یلدا همراه می‌کند.
fal کلمه کلیدی سرویس لسان‌الغیب است که همراه شاهد برای مشترکان ارسال می‌شود.cheleh  کلمه‌ای است کلیدی که با ارسال به شماره ۷۰۲۲، چگونگی و چرایی آیین‌ها و سنت‌های شب یلدا را برای مشترکان بازگو می‌کند.
دارندگان سیم‌کارت‌های همراه اول با ارسال«؟» به ۷۰۲۲ می‌توانند سوالات مسابقه یلدا را دریافت کنند و در صورت کسب امتیاز حدنصاب، در قرعه کشی مسابقه شرکت می‌کنند.
از سوی دیگر مشترکانی که تمایل دارند یکی از سرویس‌ها را به طور مجزا لغو کنند، می‌توانند کلمه off را همراه واژه کلیدی سرویس موردنظر به ۷۰۲۲ ارسال کنند.
لازم به ذکر است هزینه دریافت هر پیامک ۵۰۰ ریال بوده و فقط کسانی که عضو پنج سرویس ویژه یلدا هستند، بخت حضور در قرعه‌کشی بزرگ چله را دارند.نظرات غیرفعال است.