کد خبر: 11706

سرویس‌های ایرانسل و همراه اول ویژه دهه مبارک فجر معرفی شدند

سینا: در روزهای میانی ماه بهمن و همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر، سرویس‌های پیامکی ایرانسل و همراه اول ویژه این دهه مبارک معرفی شدند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت راهکارهای همراه کارینا، مشترکان ایرانسل می‌توانند با ارسال عبارت PYMKA از طریق پیامک به شماره ۸۲۸۲، روزانه بسته‌های متنی متنوعی درباره وقایع و رویدادهای روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، شعارها و ترانه‌های انقلابی، زندگی‌نامه حضرت امام خمینی (ره) و تیترهای به‌یادماندنی روزنامه‌ها و نشریات در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب را دریافت کنند.
مشترکان همراه اول نیز می‌توانند با ارسال عبارت FAJR از طریق پیامک به شماره ۷۰۲۰، روزانه بسته‌های متنی مختلفی با موضوع وقایع و رویداد‌های روزهای پیروزی انقلاب و اشعار و ترانه‌های خاطره‌انگیز انقلاب اسلامی دریافت کنند.
همچنین بر اساس این گزارش مشترکان همراه اول می‌توانند با ارسال علامت ؟ به شماره ۷۰۲۰، در مسابقه نام‌آوران فجر شرکت کرده و به قید قرعه برنده هدایای ارزنده‌ای شوند.
گفتنی است این پیامک‌ها برای همه مشترکان قابل دریافت هستند و مشترکان به ازای دریافت هر بسته متنی ۵۰ تومان پرداخت می‌کنند.
اطلاعات بیشتر در این باره از طریق نشانی اینترنتی www.vitrin.mobi برای مشترکان ایرانسل و نشانی اینترنتی www.pardis.mobi برای مشترکان همراه اول قابل مشاهده است.نظرات غیرفعال است.