کد خبر: 9401

سرویس وی‍‍ژه همراه اول به مناسبت روز مادر

سینا:‌ به مناسبت فرار رسیدن ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر، اپراتور همراه اول با همراهی شرکت راهکارهای همراه کارینا از مشترکان محترم همراه اول دعوت می‌کند تا در جشن بزرگ همراهان مادر شرکت کنند.
به گزارش آ‍ژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مشترکان همراه اول با ارسال کلمه MADAR به شماره ۷۰۲۲ به عضویت  همراهان مادر درمی‌آیند.
سرویس ویژه همراهان مادر شامل ۶ بسته جذاب و متنوع، تبریک، احادیثی درباره حضرت زهرا (س)، راهنمایی برای خرید هدیه روز مادر، روایت چهره‌های معروف از مادرانشان، داستان‌ها و روایت‌هایی از زندگی حضرت زهرا(س) و مسابقه است.
مشترکان محترمی که تمامی سرویس‌های خود را از روز ۲۱ تا ۲۸ اردیبهشت ماه فعال نگه دارند در قرعه‌کشی سرویس ویژه همراهان مادر شرکت داده می‌شوند و می‌توانند گوشی‌های موبایل، دوربین‌های دیجیتال، حافظ های نفیس و بسته‌های فرهنگی دریافت کنند.
ضمنا سرویس مسابقه نیز که شامل ۱۰ سوال سه گزینه‌ای است به قید قرعه به کسانی که به ۸ سوال پاسخ صحیح بدهند جایزه می‌دهد.
جوایز این مسابقه شامل ربع سکه‌های بهار آزادی، گوشی‌های موبایل و بسته‌های فرهنگی و هنری است.
مشترکان همراه اول که دوست دارند تنها به عضویت یکی از سرویس‌های ویژه مادر درآیند می‌توانند کلمه کلیدی همان سرویس را به شماره ۷۰۲۲ ارسال کنند.
آن دسته از مشترکان محترم می‌توانند برای دریافت تبریک کلمه TABRIK برای دریافت سرویس هدیه کلمه HEDIYEH برای دریافت روایت آدم‌های معروف از مادرهایشان کلمه MAROOF  برای دریافت احادیث درباره حضرت فاطمه زهرا(س) کلمه HADIS، برای دریافت سوالات مسابقه، برای عضویت در سرویس داستان و روایاتی از زندگی حضرت فاطمه (س) کلمه DASTAN را ارسال کنند.
مشترکان همراه اول برای لغو هر سرویس در هر زمان تنها کافیست OFF را در کنار کلمه کلیدی سرویس بنویسند. برای مثال لغو سرویس هدیه با ارسال HADIEH OFF به شماره ۷۰۲۲ امکان‌پذیر است.نظرات غیرفعال است.