کد خبر: 5298

سرعت راه‌اندازی لپ‌تاپ‌های Edge کاهش یافت

سینا: شرکت لنوو با بهینه‌سازی طراحی محصولات جدید سری Edge بر جذابیت‌های ظاهری این محصولات پرطرفدار افزوده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، استفاده از نوارهای فلزی براق و رنگ بدنه جدید مشکی چرک و گوشه‌های گرد تنها بخشی از این بهینه‌سازی ظاهری محصولات جدید این سری است که البته دیگر اثر انگشت و کثیفی نیز بر روی بدنه آنها باقی نمی‌ماند.
استفاده از درایو کمکی SSD در کنار تکنولوژی انحصاری Rapid Drive سرعت بوت شدن این محصولات را برای ویندوز ۷ تا ۱۰ ثانیه کاهش داده است.
صدای خروجی فراگیر Dolby Home Theater نیز در این محصولات از مزایای آنها به حساب می‌آید که روی بلندگوهای خود دستگاه و یا هدفون می‌توان لذت گوش نواختن به این صدای فراگیر را تجربه کرد.
محصولات جدید شامل مدل‌های ۱۲٫۵ اینچی Think Pad Edge E220s و مدل ۱۴ اینچی E420s هستند به نمایشگرهای پروضوح و نسل دوم پردازنده‌های خانواده Intel Core مجهز هستند.
ضخامت بسیار کم (کمتر از یک اینچ) و وزن بسیار پایین از دیگر مزایای این محصولات به حساب می‌آید.
این محصولات که در ماه‌های آینده و با پشتیبانی گارانتی سازگار به بازار خواهند آمد، به حافظه DDR3 تا سقف ۸ گیگابایت و مجموعا ۴۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی مجهز هستند که این مقدار شامل یک هارد دیسک ۳۲۰ گیگابایتی و یک درایو SSD 80 گیگابایتی mSATA با قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی Rapid Drive می‌شود.
از میان سایر قابلیت‌های این محصولات می‌توان وبکم پروضوح داخلی، حسگر شناسایی اثر انگشت، خروجی HDMI و درایو نوری DVD (برای مدل ۱۴ اینچی) اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.