کد خبر: 9080
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌کند

سخنرانی علمی بازاندیشی در اسناد سیاستی فناوری اطلاعات در عرصه ملی

سینا: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران بیست و چهارمین سخنرانی علمی خود و اولین سخنرانی علمی در سال جدید را با عنوان بازاندیشی در اسناد سیاستی فناوری اطلاعات در عرصه ملی برگزار می‌کند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا۹) از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، بیست و چهارمین سخنرانی علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با عنوان بازاندیشی در اسناد سیاستی فناوری اطلاعات در عرصه ملی با سخنرانی دکتر غلامعلی منتظر، معاون پژوهشی و قائم مقام رئیس پژوهشگاه  و دانشیار دانشگاه تربیت مدرس، در روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ۹۱، از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در تالار اجتماعات پژوهشگاه برگزار می‌شود.
در این سخنرانی مواردی نظیر مروری بر اسناد تدوین شده در حوزه فناوری اطلاعات کشور در یک دهه اخیر(موضوع، زمان، تصویب  و مرجع تصویب)، بررسی محتوای اسناد، ضرورت بازاندیشی بر اسناد تدوین شده و راهبردهایی برای ارتقای سیاستگذاری در فنّاوری اطلاعات بررسی می شود.
علاقه مندان به شرکت در این سخنرانی، می‌توانند  کاربرگه نام‌نویسی الکترونیکی را تکمیل و ارسال کنند.
گفتنی است علاقه مندان می توانند این سخنرانی را از طریق پایگاه وب پژوهشگاه به صورت زنده مشاهده نموده و پرسشهای خود را در طی سخنرانی از طریق رایانامه scirel@irandoc.ac.ir آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید مطرح کنند.
لازم به ذکر است، شرکت در سخنرانی‌های علمی پژوهشگاه برای عموم آزاد و به ‌صورت رایگان است.نظرات غیرفعال است.