کد خبر: 9608
دبير كارگروه دوركاري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات خبر داد:

سازمان فناوری اطلاعات پیشرو در حوزه دورکاری

سینا: باتوجه به ارزیابی‌های صورت گرفته، در دور دوم دورکاری در مجموعه وزارت ارتباطات، سازمان فناوری اطلاعات ایران رتبه نخست را در میان شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت به خود اختصاص داده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات، حمیدرضا عطایی رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری و دبیر کارگروه دورکاری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تا کنون دو دوره دورکاری در مجموعه وزارت ارتباطات اجرایی شده است، که در دور نخست موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات و در دور دوم سازمان فناوری اطلاعات ایران در در مجموعه وزارت ارتباطات در حوزه دورکاری پیشرو بوده‌اند.
وی با بیان این مطلب که دور سوم دور کاری در مجموعه وزارت ارتباطات از ابتدای ماه جاری، باتوجه به تجربیات گذشته و با شیوه جدید آغاز شد، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، دورکاری در سال جدید در دو دوره چهار ماهه و شش ماهه اجرا می‌شود.
وی با اشاره شیوه جدید دورکاری تدوین شده در مجموعه وزارت ارتباطات ادامه داد: با توجه به شیوه جدید، علاوه بر احصاء مشاغلی که قابل دورکاری هستند، فعالیت‌های قابل دورکاری در هر شغل نیز احصاء شده و کارکنان به تناسب فعالیت‌های خود دورکار می‌شوند.
عطایی خاطرنشان کرد: بر همین اساس، تعداد روزهای دورکاری افراد دورکار بر اساس فعالیت‌های آنها در هفته بین یک تا چهار روز تعیین می‌شود.
وی ادامه داد: مشاغل قابل دورکاری توسط کمیته‌های دورکاری شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه احصاء شده و به ادارات زیرمجموعه ابلاغ شده که با توجه به آن احکام افراد دورکار ابلاغ می‌شود.
دبیر کارگروه دورکاری وزارت ارتباطات تصریح کرد: به دورکاران ستاد وزارتخانه علاوه بر امتیازات تبیین شده در تصویب‌نامه، وام قرض‌الحسنه به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز دورکاری پرداخت می‌شود.نظرات غیرفعال است.