کد خبر: 10680
اطلاعيه رگولاتوری برای استفاده از سیم‌کارت اپراتورهای کشور در زمان حج

زائرین حج تمتع از سیم‌کارت‌های ایرانی استفاده کنند

سینا: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در رابطه با استفاده زائرین حج تمتع از سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتورهای فعال کشور اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، در اطلاعیه آن سازمان آمده است که زائرینی که دارای سیم‌کارت اعتباری از اپراتورهای اول و دوم و دیگر اپراتورهای فعال در کشور هستند، قبل از اعزام کارت شارژ به اندازه مورد نیاز تهیه کنند.
ضرورت دارد جهت جلوگیری از مشکلات بعدی، زائرین محترم در طول ایام برگزاری مراسم حج مواظبت لازم از گوشی و سیم‌کارت مربوطه را به عمل آورده و از واگذاری آن به افراد ناشناس خودداری کنند.
رگولاتوری توصیه کرده است که در طول ایام حج زائرین حج از سیم‌کارت‌های ایرانی استفاده کنند.
همچنین در جهت جلوگیری از مشکلات آتی بهتر است از خرید سیم کارت‌های خارجی در ایران و در خیابان‌های مکه معظمه و مدینه منوره خودداری و در صورت ضرورت از امور مشترکین اپراتورهای فعال در کشور عربستان سیم کارت تهیه کنند.
مشترکینی که از سیم‌کارت‌های ایرانی در کشور عربستان استفاده می‌کنند در صورت عدم مکالمه ورودی یا خروجی هیچگونه شارژی نخواهند شد و به طور کلی روشن بودن موبایل در کشور عربستان هیچ هزینه اولیه‌ای برای مشترک و زائرین نخواهد داشت.
نمایندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی نیز در مکه معظمه و مدینه منوره آمادگی پاسخگویی به مشکلات زائرین محترم را خواهند داشت و در صورت بروز مشکل با هماهنگی مدیران کاروان برطرف خواهد شد.نظرات غیرفعال است.