کد خبر: 17187

رییس هیات مدیره مخابرات: ظرفیت خدمات مخابرات را به سه برابر افزایش می دهیم

سینا: رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: در وضعیت فعلی در عرصه ی ارتباطات دارای رقیب هستیم. این امر ما را مجبور می کند که برای رشد بیشتر تلاش کنیم و جزو برنامه های شرکت مخابرات ایران است که ظرفیت فعلی خدمات قابل ارائه را به سه برابر افزایش دهیم.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از شرکت مخابرات ایران، برات قنبری در دهمین همایش کمیته حسابرسی شرکت های مخابرات استان های SC2، SC3،SC4 و SC8 در زنجان ضمن اعلام مطلب فوق افزود: روز چهارشنبه هفته جاری مراسم رونمایی از برنامه تحول شرکت مخابرات ایران را در پیش داریم و در این برنامه خود را مکلف می دانیم که در عرصه IT حضور مثمرثمرتری داشته باشیم و باتوجه به رشد امکانات در عرصهIT و به وجود آمدن نهضت IT در دنیا، ناگزیر هستیم که به عنوان باسابقه ترین نهاد در عرصه ارتباطات در این حوزه پیشرو باشیم.
وی در ادامه با اشاره به سهم شرکت مخابرات در بازار IT اظهار داشت: درحال حاضر ۵۰ درصد بازار متعلق به ما است و به جرات می توان گفت که عمده فروش خوبی هستیم ولی باید با حفظ مشتریان فعلی به سمت جذب مشتری های بیشتر و جدید باشیم، چون درحال حاضر دهه اخیر ، اواخر بازار در دیتا خواهد بود و لازمه شرکت پویا و توانمندی مثل مخابرات ، به روز بودن و ارائه خدمات بهتر خواهد بود و من معتقدم سرمایه بی نظیری در مخابرات کشور داریم و پتانسیل های موجود را بالفعل کنیم.
قنبری در پایان به نقش حسابرسی در شرکت مخابرات اشاره و تصریح کرد: حسابرس ها نقش عمده ای را در شرکت مخابرات دارند و باید باتوجه به تسلط به وضعیت مالی شرکت، مدیران ارشد را برای تصمیم گیری یا تغییر استراتژی و تصویب روش های جدید برای حفظ سهم شرکت در بازار همراهی کنند.نظرات غیرفعال است.