کد خبر: 7518

رونمایی از خدمات جدید مبین نت در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۱

سینا: شرکت ارتباطات مبین نت تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران برای سومین سال متوالی با حضور در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۱ ، اقدام به رونمایی از خدمات جدید این شرکت می کند.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) مدیر روابط عمومی مبین نت در گفت و با خبرنگار ستاد خبری گروه مخابرات ایران ، درباره هدف این شرکت برای حضور در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۱ ،گفت: معرفی مبین نت بعنوان یک برند (نشان تجاری) معتبر در عرصه خدمات اینترنت بی سیم و شناساندن محصولات و خدمات متنوع وایمکس مبین نت بعنوان اپراتور ملی از اهداف اصلی ما برای حضور در بزرگترین نمایشگاه صنایع مخابراتی کشور است .چهرقانی افزود: در این نمایشگاه ،مبین نت به معرفی پوشش شبکه و شهرهای تحت پوشش ، خدمات اینترنت بی سیم ، خدمات تلفن بین الملل ( VOP)، خدمات VPN، خدمات امــور مشتــرکان می پردازدوی افزود: نظر سنجی و دریافت نکته نظرات مردم و مشترکین ، پیش ثبت نام برای سرویس های مبین نت و برگزاری مسابقه همراه با جایزه از دیگر برنامه های مبین نت در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۱ است .

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تلکام طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ، گفت: مبین نت در سـالن شمـاره ۷ نمایشگاه بین المللی تهران در یک فضای ۱۵۰ متری برند خود را به بازدید کنندگان معرفی خواهد کرد.مدیر روابط عمومی مبین نت سپس ادامه داد :درمحیط بیرونی نمایشگاه نیز یک فضای ۱۶۰ متری اختصاص به معرفی محصولات و سرویس های کاربردی مبین نت خواهد داشت تا از متقاضیان درخواست خدمات وایمکس مبین نت پیش ثبت نام بعمل بیاورد .به گفته ی چهرقانی ،در حال حاضر ۳۱ مرکز استان باضافه ۹ شهر دیگر ، تحت پوشش وایمکس مبین نت است که مرتب به تعداد این شهرها اضافه می شود .

وی در مورد برنامه های آتی شرکت مبین نت ، اظهار داشت: برنامه آینده شرکت توسعه شبکه و تحت پوشش قرار دادن شهرهای دارای فرمانداری است .چهرقانی در مورد همکاری مبین نت با شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) بعنوان سهامدار عمده این شرکت ، گفت: هر جا که امکان استفاده از آنتن های همراه اول وجود داشته باشد ، مبین نت از آنها بهره می گیرد.لازم به یــادآوری است که ۴۰ درصد سهــام شرکت مبیـن نت متعلق به شـرکت ارتباطات سیــار ایـران (همراه اول) است .

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۱) از ۲۴ تا ۲۷ آبان‌ماه امسال در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برگزار می‌شود.  1. فاطمه

    من یه وایمکس مبینت دارم سرعتش خیلی پایین یعنی دانلود در هر موقه روی ۱۰ کیلوبایت بیشتر نیست جالب اینه که ۵۱۲ سرعتش اگه راهی است به من بگید ممنون