کد خبر: 8565
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

رایتل چند ماه فرصت می‌خواهد تا به سطح مطلوب برسد

سینا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبیعی است که وقتی اپراتوری شروع به کار می‌کند، در ابتدای کار با اختلالاتی مواجه است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، عبدالرضا شیخ‌الاسلامی در مراسم راه‌اندازی شبکه نسل سوم تلفن همراه در تهران افزود: وقتی شبکه‌ای با این سطح فناوری و گستره آغاز به کار می‌کنند، اختلالاتی در آن وجود دارد و چند ماه فرصت می‌خواهیم تا کیفیت رایتل به سطح مطلوب برسد.
وی اظهار داشت: در عصر ارتباطات یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین نوع خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در اختیار مردم قرار می‌گیرد و گشایش فراوانی را در زندگی آنها بوجود می‌آورد.
به گفته وی، این فناوری نوین یک موفقیت برای کسانی که در حوره ارتباطات و فناوری اطلاعات تحقیق و تلاش می‌کنند، است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این هم‌افزایی در حوزه‌های مخالف بالا و برتر بوجود می‌آید و چرخ‌های پیشرفت کشور را با سرعت بیشتری به حرکت درخواهد آورد.
وی افزود: افزایش ۱۰ درصدی در ضریب نفوذ خدمات ارتباطی مجموعا یک درصد به تولید ناخالص داخلی کشور می‌افزاید و با پیوستن رایتل به عرضه‌کنندگان موبایل گام بلندی برمی‌داریم.
به گفته شیخ‌الاسلامی، تاکنون ۳۵۰ شغل مستقیم و ۱۵۰۰ شغل غیرمستقیم در رایتل ایجاد شده که امیدواریم تا پایان سال ۹۱ به یک هزار شغل مستقیم برسد.
وی از مدیران اپراتور سوم خواست به وعده‌های داده شده توجه کنند و به موقع تعهدات خود را ایفا کنند.
شیخ‌الاسلامی گفت: در باب موضوعات فرهنگی مجددا تاکید می‌کنم که فناوری جدید نبایستی فارغ و برکنار از موضوعات و مسایل فرهنگی خود باشد و خدمات جدید در کشور با ملاحظات ارایه شود.نظرات غیرفعال است.