کد خبر: 11792

رایتل در اولین کنگره موبایل ایران

سینا: رایتل تنها ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در کشور در اولین کنگره موبایل ایران که از ۲۹ بهمن ماه تا ۲ اسفند ۱۳۹۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، در این کنگره ۴روزه که با هدف توسعه روش‌های نوین مدیریتی و معرفی فناوری های نوین در این حوزه برگزار می‌شود، چهار همایش خدمات ارزش افزوده همراه، خدمات مالی و پرداخت همراه، خدمات دولت همراه و همایش محتوا و نرم افزار همراه با حضور اساتید و کارشناسان حوزه های مرتبط نیز برپا می‌شود.

همچنین در این کنگره، جشنواره‌ای با عنوان “نوآوری‌های همراه ایران” در بخش‌های مسابقه تولید نرم افزار، مسابقه شهروند دیجیتال، مسابقه ایده‌های شهروندی، مسابقه وب همراه و مسابقه آی پلاس برگزار می‌شود.

خدمات نوین چندرسانه ای در کشور و چالش‌های پیش رو با سخنرانی دکتر اسلامی، کاهش پیچیدگی و هزینه های توسعه برنامه های کاربردی بر بستر نسل سوم با سخنرانی علیرضا شیخ حسنی، اکوسیستم سرویسهای ارزش افزوده در شبکه های نسل سوم و تفاوت آن با شبکه های نسل پیشین با سخنرانی رضا جوکار نراقی و شبکه موبایل پهن باند و فرصت های جدید کسب و کار با سخنرانی محمد فرجود از جمله سمینارهای رایتل در این کنگره ۴ روزه است.

در حاشیه این کنگره نیز نمایشگاهی با حضور رایتل و سایر فعالان این حوزه برپا خواهد شد.

ایتل در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت همراه مبتنی بر نسل سوم (۳G) اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.