کد خبر: 12049

رایتل حامی ویژه هشتمین جشنواه ربوکاپ ایران

سینا: هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد از روز جمعه ۱۶ فروردین ماه با حضور ۲۵ لیگ از ایران و ۱۴ لیگ از کشور های مختلف جهان با حمایت ویژه رایتل به طور رسمی در نمایشگاه بین‌المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از رایتل، در این دوره از مسابقات بیش از ۱۲۰۰ تیم از ۱۴ کشور جهان برای شرکت در هشتمین دوره مسابقات بین‌اللملی روبوکاپ آزاد ثبت نام کردند که از این تعداد۱۵۰ تیم خارجی بودند.

بعد از داوری، ۳۹۰ تیم برای شرکت در این مسابقات پذیرفته شدند که از این تعداد۴۰ تیم خارجی هستند. شرکت‌کنندگانی از کشورهای آمریکا، چین، هلند، ژاپن، آلمان، ترکیه، یونان، مکزیک، برزیل، جمهوری چک، پاکستان، هند، کلمبیا و استرالیا در این مسابقات حضور دارند.

لیگ‌های روبات امدادگر مجازی، امدادگر واقعی، شبیه ساز عامل امداد، شبیه ساز فوتبال دو بعدی، شبیه ساز فوتبال سه بعدی، فوتبالیست سایز متوسط، فوتبالیست سایز کوچک، انسان نما، روبات خانگی، نمایش دانش‌آموزی مقدماتی، نمایش دانش آموزی پیشرفته، روبات مین یاب خودکار، روبات مین یاب دستی، روبات نمایش دانشجویی، روبات پرنده، روبات زیردریایی ، فوتبال دانش‌آموزی وزن آزاد الف، فوتبال دانش آموزی وزن آزاد ب، فوتبال ب سبک وزن، امداد ابتدایی الف و امدادپیشرفته الف در این دوره از مسابقات حضور دارند.

هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد ایران با حمایت ویژه رایتل تا ۱۸ فروردین ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود .

رایتل در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.