کد خبر: 10536

رایتل برترین شرکت‌کننده نمایشگاه اله‌سیت مشهد شد

سینا: روز شنبه و در مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه اله‌سیت مشهد رایتل به عنوان شرکت‌کننده برتر در این نمایشگاه انتخاب شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و شهر الکترونیک (اله‌سیت) که طی روزهای ۱ تا ۴ شهریور ماه درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد، با انخاب رایتل به عنوان شرکت‌کننده برتر به پایان رسید.
رایتل که به عنوان اولین اپراتور ارائه‌دهنده خدمات نسل سوم موبایل (۳G) در ایران در نمایشگاه اله‌سیت امسال حضور فعال داشت، در پایان و در حوزه  فرهنگ سازی مرتبط با موضوع فناوری اطلاعات و شهرالکترونیک به عنوان شرکت‌کننده برتر شناخته شد و از آن تقدیر به عمل آمد.
رایتل برترین شرکت‌کننده این دوره از نمایشگاه اله‌سیت با ارائه سیم‌کارت به صورت آنلاین در نمایشگاه و آشنا کردن مردم با فناوری ۳G و تجربه‌های جدید از دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات در این دوره از نمایشگاه شرکت کرده بود.
این نمایشگاه که با حضور کلیه ارائه‌دهندگان خدمات و سرویس‌های الکترونیکی و آشنایی مدیران شهری با آخرین فناوری‌های روز در حوزه اطلاعات و ارتباطات برگزار شد، از کلیه شهرداری‌ها، وزارتخانه‌ها، بانک‌ها، بیمه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان، متخصصین و دانش‌پژوهان و فعالان حوزهICT بخش خصوصی جهت مشارکت و بازدید دعوت به عمل آورده بود.
از نکات حائز اهمیت این نمایشگاه که به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد، حضور گسترده مردم مشهد و استقبال آنان بود.
رایتل در کنار خدماتی اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل،امکان استفاده از طیفی گسترده‌تر از خدمات ارزش‌افزوده (VAS) را فراهم می‌کند؛ از جمله این خدمات ارزش افزوده می‌توان به تماس تصویری، پیام چندرسانه‌ای، اینترنت پرسرعت و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.نظرات غیرفعال است.