کد خبر: 11686

رایتل؛ حامی ویژه جشنواره فیلم فجر

سینا: رایتل، تنها اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه، حامی ویژه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، شاهین آرپناهی، مدیرکل برند و ارتباطات شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اعلام این خبر گفت: این اپراتور در راستای حمایت از فرهنگ و هنر و به ویژه هنرمندان و علاقه‌مندان فیلم و سینما در برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی هنری سال کشور مشارکت می‌کند.

وی با بیان اینکه، رایتل حمایت از جشنواره فیلم فجر را در راستای رسالت فرهنگی و اجتماعی‌ای که از ابتدای شکل گیری این برند برای خود قائل بوده است می بیند، تصریح کرد: امیدواریم توسعه این نگاه و توجه به عرصه فرهنگ و هنر در بین فعالان اقتصادی موجب رشد و تقویت بیشتر هنر و حمایت از هنرمندان شود.

مدیرکل برند و ارتباطات رایتل ادامه داد: یکی از ارزش‌های چهارگانه بنیادین  برند رایتل اخلاقی بودن است و اعتقاد داریم که توسعه هنر متعهد به تعالی روح انسانی و کمال بشری و در نتیجه توسعه اخلاق در جامعه کمک شایانی خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم این حرکت فرهنگی رایتل بستر مناسبی برای اهالی هنر فراهم کند و رایتل در آینده نیز به عنوان یک مسئولیت اجتماعی و رسالت فرهنگی اهتمام خود را در جهت تقویت جایگاه هنر متعالی و قدرشناسی از زحمات هنرمندان به کار خواهد بست.

رایتل در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌نماید که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای، اینترنت پرسرعت و امکان دریافت و مشاهده ویدئو‌های درخواستی با حجم بالا اشاره نمود.

رایتل تنها اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم موبایل ( ۳G) در کشور است و در حال حاضر ۵۶ شهر کشور را تحت پوشش خود دارد.نظرات غیرفعال است.