کد خبر: 11152

راه اندازی سامانه جامع USSD همراه اول

سینا: سامانه جامع USSD همراه اول همزمان با آغاز به کار نمایشگاه تلکام ۲۰۱۲، با کد *۱۱۱# راه اندازی شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، تمامی مشترکین همراه اول می توانند به صورت رایگان و به سادگی با اتصال به این سامانه، به کلیه خدمات و طرح های اپراتور اول دسترسی یابند. برای اتصال به این سامانه  کافی است مشترکین *۱۱۱# را بر روی گوشی های خود شماره گیری کنند.
براساس گزارش مذکور، کار با این سامانه بسیار ساده است و مشترکین پس از اتصال به سامانه تنها کافی است از داخل منوی ارائه شده گزینه مورد نظر را انتخاب کنند. مشترکین می¬توانند در یک نگاه کلیه خدمات و طرح¬های همراه اول را ببینند. همچنین مشترکین تنها با به خاطر سپردن کد *۱۱۱#، به کلیه خدمات و طرح ها دسترسی دارند.
این گزارش می‌افزاید: مشترکین با هر نوع گوشی می توانند به این سامانه اتصال یابند. به عبارت دیگر برخلاف سامانه های دیگر (مانند SMS)، استفاده از این سامانه وابستگی به نوع تلفن همراه و زبان نوشتاری آن ندارد.
گفتنی است استفاده از این سامانه رایگان است و مشترکین برای دسترسی به سطوح بعدی، نیازی به مرور کلیه سطوح قبلی ندارند و می توانند با استفاده از کدهای میانبر، مستقیماً به بخش مورد نظر دسترسی یابند.
مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.