کد خبر: 8415

راه‌اندازی سرویس پیش‌پرداخت هزینه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران

سینا: شرکت مخابرات استان تهران در راستای مشتری مداری و رفاه حال مشترکین تلفن ثابت امکان پیش‌پرداخت هزینه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت را روی سامانه ۱۸۱۸ فراهم کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، علی عرب مدیرکل امور مالی شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: به منظور حل مشکل مشترکین تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران که به دلایلی همچون مسافرت‌های چند ماهه امکان پرداخت به موقع کارکرد تلفن ثابت خود را ندارند، این امکان فراهم شد تا بتوانند به دلخواه نسبت به پیش پرداخت (prepaid) مبالغی بیشتر از ۱۰۰ هزار ریال اقدام کنند.
وی ادامه داد: با راه‌اندازی روش پیش پرداخت (prepaid) از این پس متقاضیان اینترنت پرسرعت که تلفن ثابت به نام خودشان نیست نیازی به ارائه اجاره‌نامه ندارند بلکه می‌توانند ضمن مراجعه به مرکز و انجام مراحل ثبت‌نام با استفاده از این روش نسبت به خرید یک پورت اینترنت پرسرعت اقدام کنند.
عرب خاطرنشان کرد: مشترکین مذکور می‌بایست برای خرید یک پورت اینترنت پرسرعت حداقل نسبت به پیش پرداخت ۲۰۰ هزار ریال برای سرعت ۱۲۸ کیلو بایت، ۲۵۰ هزار ریال برای سرعت ۲۵۶ کیلو بایت و ۴۰۰ هزار ریال برای سرعت ۵۱۲ کیلو بایت اقدام کنند و مراکز مخابراتی نیز موظف هستند با رعایت ضوابط قانونی قبلی بدون نیاز به اجاره‌نامه اقدام به برقراری سرویس برای متقاضیان کنند.
وی گفت: در صورت پرداخت قبوض ماهیانه کارکرد تلفن ثابت و یا اینترنت پرسرعت مبلغ پیش پرداخت واریز شده در قبض مشترک باقی مانده و ارتباط مشترک به صورت مستمر برقرار خواهد بود.
مدیر امور مالی افزود: سامانه ۲۸۲۸ مرکز فروش، دایری و پشتیبانی اینترنت پرسرعت به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته آماده ارایه خدمات به متقاضیان است و متقاضیان می‌توانند پس از تماس با شماره ۲۸۲۸ بدون هیچگونه مراجعه حضوری نسبت به خرید (برحسب ضوابط) و رفع خرابی اینترنت پرسرعت اقدام کنند.
وی در پایان گفت: درخواست مشترکین، پس از تماس در سیستم ثبت شده و کارشناسان در اسرع وقت به صورت مکانیزه درخواست را پیگیری می‌کنند.نظرات غیرفعال است.