کد خبر: 17375

راه‌اندازی سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت برای مشترکین رایتل

سینا: سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت (Myket) برای مشترکین رایتل با برقراری ارتباط مستقیم با سامانه شارژینگ راه اندازی شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، مایکت با همکاری رایتل، به صورت روزانه و در دوره های زمانی مختلف تعدادی اپلیکیشن کاربردی پولی را فقط برای کاربران رایتل به رایگان عرضه می کند.
همچنین با سرویس مای گارانتی مایکت کاربران می توانند هر نرم افزار یا بازی را به راحتی خریداری کرده و در صورت عدم رضایت تا یک ساعت باز پس دهند.
برای استفاده از این اپلیکیشن مشترکین اندرویدی رایتل می توانند نرم افزار مایکت را از http://rightel.myket.ir/myket.apk دانلود و نسبت به نصب آن اقدام کنند.
لازم است پس از دانلود مشترک با اینترنت سیم‌کارت رایتل خود وارد مایکت شده و پس از ایجاد حساب کاربری در مایکت، وارد برنامه شده و
اَپلیکیشن‌های ویژه رایتلی‌ها را به‌صورت رایگان دریافت کند.
گفتنی است مشترکین می توانند با مراجعه به قسمت فروشی مایکت، هر اپلیکیشنی را که دوست دارند با اعتماد به سرویس مای گارانتی مایکت خریداری کرده و هزینه آن را از طریق درگاه های متنوع و حتی با امکان کسر از اعتبار سیم¬کارت رایتل خود پرداخت کنند.نظرات غیرفعال است.