کد خبر: 9826

راه‌اندازی رایگان سرویس انتظار مکالمه برای مشترکین استان تهران و البرز

سینا: سرویس ویژه انتظار مکالمه (call waiting) برای مشترکین در استان تهران و البرز توسط شرکت مخابرات استان تهران راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، ابراهیم یافتیان قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: این سرویس برای تمامی مشترکینی که تجهیزات مخابراتی آنان امکان استفاده از این سرویس را بدهد فعال می‌شود.
وی ادامه داد: استفاده از سرویس انتظار مکالمه (call waiting) برای مشترکین رایگان است و برای فعال کردن آن نیازی به مراجعه حضوری مشترک به مراکز مخابراتی نیست.
یافتیان خاطرنشان کرد: در گذشته مشترک با مراجعه به مراکز مخابراتی و تکمیل فرم می‌توانست از این سرویس استفاده نماید ولی هم اکنون نیازی به مراجعه حضوری نیست و با راه‌اندازی این سرویس برای مشترکین، شهروندان می‌توانند از آن به عنوان یکی از خدمات رایگان شرکت مخابرات استان تهران که به منظور حفظ کرامت و رضایتمندی مشترکین است استفاده کنند.
وی افزود: سرویس انتظار مکالمه این امکان را به مشترکین می‌دهد که در حین پاسخگویی به نفر اول توسط ۲ بوق پی در پی متوجه تماس (پشت خط بودن) نفر دوم شده و با زدن قلاب و عدد ۲ می‌تواند پاسخگو نفر بعدی باشد.
قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی سرویس انتظار مکالمه(call waiting) برای همگان دیگر کسی پشت خط مشغول نخواهد ماند و این سرویس به مثابه داشتن دو خط برای مشترکین است.نظرات غیرفعال است.