کد خبر: 9535

راه‌اندازی اولین سرویس رایانش ابری افرانت با نام FAX.IR

سینا: اولین سرویس فکس اینترنتی در کشور با نام تجاری FAX.IR توسط شرکت افرانت رونمایی شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی افرانت، در این سرویس که توسط شرکت آتریسا وابسته به افرانت ارائه می‌شود، کاربران بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و نصب نرم افزار می‌توانند به ارسال و دریافت فکس بپردازند.
در این سرویس به کاربران شماره فکسی اختصاصی داده می‌شود و تمامی فکس‌های دریافتی به این شماره به صورت فایل PDF به ایمیل شخصی ایشان ارسال و در صورت تمایل یک نسخه از آن در قسمت بایگانی حساب کاربری در سایت FAX.IR ذخیره می‌شود.
جهت اطلاع‌رسانی در مورد دریافت فکس نیز یک SMS به شماره موبایل کاربر با متن “دریافت فکس جدید از شماره …” از سایت FAX.IR ارسال می‌شود.
کاربران می‌توانند شماره فکس فعلی خود را نیز به این شماره اختصاصی دایورت کرده و نیازی به اعلام مجدد شماره جدید خود نداشته باشند.
جهت ارسال فکس، کاربران می‌توانند با ورود به حساب کاربری در سایت FAX.IR و انتخاب گزینه ارسال فکس، متن دلخواه خود را نوشته و یا فایل PDF، WORD، EXCEL و غیره را بارگذاری کرده و به شماره فکس‌های مورد نظر ارسال کنند.
جهت اطلاع‌رسانی از وضعیت ارسال فکس، SMS و ایمیلی از سایت برای وی ارسال و وضعیت ارسال فکس را که شامل “ارسال موفق”، “ارسال ناموفق به علت اشغالی خط” و یا “ارسال ناموفق به علت عدم وجود دستگاه فکس در مقصد” است، اعلام می‌کند.
بطور خلاصه می‌توان فرض کرد که این سرویس مانند سرویس‌های ایمیل جی‌میل و یاهوی کاربر که ورودی از دستگاه فکس و خروجی به دستگاه فکس را دارا است و به این ترتیب امکان ارسال و یا دریافت فکس را در هر مکان، در هر زمان و با هر دستگاه متصل به اینترنت (مانند کامپیوتر، موبایل‌های هوشمند و …) بدون نیاز به نصب نرم‌افزار و سرور، مقدور می‌سازد.
کاربر هیچگونه هزینه‌ای بابت مخابرات، شماره فکس، دستگاه فکس و غیره نداشته و تنها اشتراک ماهیانه پرداخت می‌گند.
ثبت‌نام در این سرویس چند دقیقه طول می‌کشد و راه‌اندازی شماره فکس بلافاصله انجام می‌شود.
متقاضیان و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.fax.ir مراجعه کنند. 1. با سلام
  من علیرضا فتح آبادی مدیر بازاریابی و فروش شرکت پیمانیارایرانیان (سهامی خاص) هستم.
  پیمانیار از ابتدای آذر ماه سال گذشته به عنوان اولین سرویس دهنده “دفترکارهمراه” در ایران اقدام به ارائه این سرویس نمود.

  سرویس “دفترکارهمراه” کلیه قابلیتهای یک دفتر کار حقیقی منهای جلسه حضوری و رودرو با مشتری رو داراست و استفاده کنندگان از آن می توانند بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار، نرم افزار یا سیم کشی، مانند شرکتهای بزرگ تجاری با استفاده از یک سانترال حرفه ای که توسط پیمانیار تامین و راه اندازی می گردد، کلیه فعالیتهای ارتباط مشتری شامل دریافت تماسها، دریافت فکس، دریافت پیامهای صوتی مشتریان، اطلاع رسانی به مشتری در خصوص خدمات و محصولات شرکت و هدایتش به داخلی های مختلف برای پاسخ به نیاز وی را در اختیار داشته باشند.
  بدون حضور فیزیکی در یک محل مشخص تماسهای مشتری را بر روی شماره های مختلف ثابت یا همراه دریافت کنند، شرایط زمانی برای ساعات کاری شرکت تعریف نمایند، فکسها و پیامهای صوتی مشتری را بر روی ایمیل دریافت کنند یا حتی با تماس با صندوق صوتی خودشون پیامها را از طریق موبایل گوش بدهند.
  خلاصه هر آنچه که برای راه اندازی یک کسب و کار موفق نیاز دارند با کمترین هزینه دریافت و در کوتاه ترین زمان راه اندازی نمایند.
  لطفاً در صورت تمایل به همکاری در زمینه خرید (استفاده) ؛ تهاتر سرویس با خدمات شما، فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۷۶۲۱ (۰۲۱) تماس حاصل نموده یا به آدرس: http://www.voffice.ir مراجعه نمایید.
  براتون روزهای خوب و قشنگی آرزو می کنم.
  علیرضا فتح آبادی