کد خبر: 10627

راه‌اندازی سرویس پرداخت همراه بانک پاسارگاد با استفاده از USSD ایرانسل

سینا: مشتریان بانک پاسارگاد می‌توانند با استفاده از سامانه پرداخت همراه مبتنی بر USSD بانک پاسارگاد، به انواع خدمات بانکی، دسترسی آسان پیدا کرده و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با بیان این مطلب گفت: سامانه پرداخت همراه مبتنی بر USSD بانک پاسارگاد با بهره‌گیری از تکنولوژی USSD و با همکاری شرکت ایرانسل راه‌اندازی شده و برای مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل قابل استفاده است.
وی ادامه داد: برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم‌افزاری روی گوشی تلفن همراه با سیم‌کارت ایرانسل نیست و تنها با گرفتن شماره #۷۲۰* از روی تلفن همراه، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توان وارد منوی این برنامه شد.
وی با اشاره به این موضوع که خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است، خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز می‌توانند با این سامانه از خدماتی مانند پرداخت قبض، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ ایرانسل، دریافت موجودی کارت‌های عضو شبکه شتاب و انتقال کارت به کارت (مخصوص مشتریان بانک پاسارگاد) بهره‌مند شوند.
مشتریان این بانک می‌توانند برای اطلاع از نحوه بهره‌مندی از این سامانه، به سایت بانک پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز اطلاع‌رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ تماس حاصل کنند.نظرات غیرفعال است.