کد خبر: 8003

دریافت ۳۰ جایزه نوآوری توسط سامسونگ در CES 2012

سینا: شرکت سامسونگ به تازگی در بیانه‌ای رسمی از اختصاص ۳۰ جایزه مختلف در زمینه‌های گوناگون از نمایشگاه جهانی CES2012 به این شرکت خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، نمایشگاه CES بزرگترین رویداد فناوری سال است که هرساله توسط موسسه CEA یا Consumer Electronics Association در ماه ژانویه در لاس‌وگاس برگزار می‌شود و سامسونگ پیش از این موفق به دریافت ۹۰ جایزه مختلف از سه دوره اخیر این رویداد فناوری مهم شده است.
جدا از ۳۰ جایزه اختصاص یافته به سامسونگ در نمایشگاه امسال این شرکت موفق به دریافت دو جایزه ابتکار در تولید و چهار جایزه طراحی محیط‌ زیست نیز از این دوره CES شده است.
تولیدات حاضر در این نمایشگاه توسط تیم مستقلی از طراحان صنعتی، مهندسین و اعضای منتخب رسانه‌های گروهی مورد داوری و بررسی قرار گرفته و در نهایت محصولات برتراین رویداد فناوری در ۳۶ دسته‌بندی گوناگون انتخاب و معرفی می‌شوند.
جوایز اختصاص یافته به سامسونگ در CES 2012 شامل دسته‌بندی‌های گوناگون همچون تلویزیون‌ها، سیستم‌های سینمای خانگی، گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها، Mobile PC ها، مونیتورها، لوازم خانگی، حافظه‌های SSD، پنل‌های LCD و تجهیزات داخلی کامپیوترها می‌شود.
تمامی تولیدات برتر سامسونگ در این زمینه در خلال نمایشگاه امسال از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ ژانویه ۲۰۱۲در غرفه سامسونگ در CES به نمایش در می‌آیند.
بسیاری از این تولیدات برای نخستین نمایش اختصاصی در تاریخ ۹ ژانویه در CES 2012 زمان‌بندی شده‌اند. از جمله برخی از این محصولات می‌توان به درایوهای جامد (SSD) سری ۸۳۰ سامسونگ، یخچال RF4289 LCD، Slate PC سری ۷، سری ۷ نوت‌بوک‌های Chronos، اسمارت‌فون Samsung Galaxy S II Epic 4G، نسخه AT&T از Samsung Galaxy S II، Samsung Sidekick 4G، Samsung Galaxy Tab 8.9 و Samsung Galaxy Tab 10.1 Wi-Fi اشاره کرد.
در ارتباط با طرح PlanetFirst شرکت سامسونگ در معرفی این برند بعنوان یکی از برترین شرکت‌های دوستدار محیط زیست تا سال ۲۰۱۳ اهداف مشخصی برای سامسونگ در توسعه و ساخت محصولاتی در این رده در نظر گرفته شده که چهار جایزه Eco-design را از سوی CESبرای این شرکت به همراه داشته است.برخی از نمونه‌های اصلی قابل اشاره در این زمینه شامل فرمایکروویو Samaung SMH2117S، پنل LCD نیمه شفاف Samsung LTI460AP01 و Samsung NC215S notebook می‌شوند.نظرات غیرفعال است.