کد خبر: 13155
با عرضه سرویس "اطلاع‌رسانی دانشگاهی" روی بستر ایرانسل

دریافت ریزنمرات و برنامه‌ کلاس‌ها‎‌ از طریق تلفن‌همراه ممکن شد

سینا: در ادامه راهبرد ایرانسل برای فراهم سازی بسترهای پایدار و منعطف به منظور چابکسازی فرآیند اجرایی شدن ایده‌ها از طریق زیرساخت خدمات‌دهی (SDP)،  ایرانسل از عرضه سرویس جدید “اطلاع رسانی به دانشجویان و دانشگاهیان” خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل؛ این سرویس که با همکاری شرکت راهکارهای همراه کارینا عرضه گردیده، ویژه دانشگاه ها و دانشجویان طراحی شده تا کلیه خدمات دانشجویی از قبیل دسترسی به ریز نمرات، مشاهده وضعیت و ساعات برگزاری کلاس‌ها و دیگر موارد مرتبط با امور دانشجویان، به راحتی و بر روی بستر تلفن همراه آنان ممکن شود.
هدف از عرضه این سرویس، جلوگیری از اتلاف وقت دانشجویان و دانشگاهیان در قالب تجربه زندگی دیجیتال ایرانسلی، با اطلاع رسانی امور دانشجویی بر روی بستر تلفن همراه، بدون نیاز به حضور فیزیکی در محیط دانشگاه است.
با فعال‌سازی این سرویس برای هر دانشگاه، دانشجویان آن دانشگاه می‌توانند با دریافت کد اختصاصی خود، از این سرویس جدید بهره‌مند شوند. هزینه هر بار استفاده از این سرویس ۵۰۰ریال در نظر گرفته شده است.
دانشگاه‌های علاقه‌مند به استفاده از این سرویس، می‌توانند درخواست خود را به شرکت راهکارهای همراه کارینا ارسال کنند.نظرات غیرفعال است.