کد خبر: 11989

خدمات اپراتورهای ارتباطی در قالب بسته های ویژه نوروزی

سینا: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: اپراتورهای سرویس های ارتباطی، در حوزه خدمات تلفن همراه و اینترنت پرسرعت بی‌سیم، بسته‌های تخفیف ویژه نوروزی ارائه می‌کنند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، محمدعلی فرقانی افزود: با تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر کاهش هزینه‌های استفاده از خدمات ارتباطی تلفن همراه و با پیگیری رگولاتوری، ارائه خدمات اپراتورها در ایام نوروز با تخفیف‌‌های ویژه صورت می‌گیرد.
وی اظهار داشت: در پی این تصمیم، مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور همراه اول می‌توانند از طرح کمپین ۵۵+۵ در فروردین ۹۲ استفاده کنند که براساس آن در هر تماس درون اپراتوری بیش از ۵ دقیقه، فقط هزینه ۵ دقیقه اول مکالمه محاسبه و پس از دقیقه پنجم، تا ۵۵ دقیقه مکالمه رایگان است. البته این طرح در ساعت‌های غیر اوج مصرف (۲۱ شب تا ۸ صبح و روزهای تعطیل رسمی و جمعه) اجرا   می‌شود.
وی گفت: مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور ایرانسل نیز در قالب سفره نوروزی ایرانسل می‌توانند از ۲۰ اسفند ۹۱ تا ۲۰ فروردین ۹۲ از خدمات شارز شگفت‌انگیز، پیامک صوتی، سرویس اطلاعات شهری، تخفیف صورتحساب و اینترنت پرسرعت بی‌سیم (وایمکس) با تخفیف ویژه نوروزی استفاده کنند.نظرات غیرفعال است.