کد خبر: 14075

حضور ایرانسل در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

سینا: ایرانسل با برپایی غرفه‌ای اختصاصی و به عنوان حامی، میزبان بازدیدکنندگان از نخستین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (ITDMX) خواهد بود.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، علاقه‌مندان می‌توانند از ۸ تا ۱۱ اسفندماه و با حضور درغرفه اختصاصی ایرانسل در سالن ۳۸ محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران، با جدیدترین خدمات این اپراتور، که در قالب محصولات و بازی‌های تعاملی، چارسو، ویترین، آهنگ پیشواز و پیشخوان معرفی خواهد شد، آشنا شوند.
علاوه بر این، علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در غرفه ایرانسل از مزایای برنامه کاربردی “ایرانسل من” مطلع و با دیگر محصولات و خدمات این سرویس‌دهنده خدمات ارتباطی کشور، از قبیل خدمات ابری “پوشه”، خدمات تلفن اینترنتی “آآوآآ” و نرم افزار کاربردی اطلاعات شهری “جویا” آشنا شوند.
همچنین دراین نمایشگاه فرصت همکار شدن با ایرانسل در زمینه‌های مختلف از جمله برنامه‌نویسی و تولید محتوا نیز فراهم شده است. ضمن آنکه بخش ویژه‌ای نیز جهت ارائه خدمات و پاسخگویی به مشترکین و متقاضیان حاضر در نمایشگاه دایر خواهد بود.
نخستین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (ITDMX)، از ساعت ۹ تا ۱۶ هشتم تا یازدهم اسفند ماه سال جاری درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.نظرات غیرفعال است.