کد خبر: 7791

حضور ایرانسل در الکامپ هفدهم و عرضه نیم‌بهای مودم‌های وایمکس

سینا: ایرانسل از حضور این شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ۲۰۱۱) و عرضه نیم‌بهای مودم‌های USB و Wi-Fi به همراه یک گیگابایت ترافیک هدیه و قرعه‌کشی روزانه به مناسبت برگزاری این نمایشگاه خبر داد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، این شرکت با حضور در سالن ۷ محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران، ضمن معرفی خدمات عمومی و سازمانی منحصر به فرد خود، اقدام به ثبت نام نیم بهای مودم‌های وایمکس ایرانسل خواهد کرد.
تخفیف ۵۰ درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل مشمول آن دسته از مشترکینی می‌شود که در بازه زمانی ۱۸ تا ۲۲ آذر ۹۰ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi یا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۳ روز انجام دهند.
در این بازه زمانی، مودم‌های داخلی با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده وایمکس ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۰۳ هزار و ۴۰۰ ریال عرضه خواهند شد و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردند.
براساس این گزارش، تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ می‌توانند با ثبت نام سرویس وایمکس در محل غرفه ایرانسل، علاوه بر تخفیف ۵۰درصدی مودم وایمکس، از یک گیگابایت ترافیک رایگان بهره‌مند شده و همچنین در قرعه‌کشی روزانه دو سرویس یکساله ۱۲۸کیلوبیت بر ثانیه به همراه مودم و ماهیانه ۲گیگابایت ترافیک رایگان شرکت کنند.
ثبت‌نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آن‌ها در وب‌سایت ایرانسل آمده، مراکز خدمات ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل به شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط ممکن است.
پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل از طریق شماره گیری کد دستوری و مراجعه حضوری به شعب بانک های عامل امکان پذیر است.
بنا بر اعلام، درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکس ایرانسل، با پهنای باند بین ۱۲۸ کیلوبیت تا دو مگابیت بر ثانیه و براساس تقاضا، در ۲۶ شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک صنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان، ری و مشهد مقدس ارائه می‌شود.نظرات غیرفعال است.