کد خبر: 13052

حضور اپراتور چهارم در نمایشگاه ایران‌تلکام

سینا: شرکت ایرانیان‌نت مجری پیاده‌سازی شبکه باند پهن مبتنی بر فیبرنوری کشور، در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌تلکام با رویکرد جذب بازدیدکنندکان کیفی و خاص حضورخواهد داشت.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانیان‌نت، شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان‌نت مجری پیاده‌سازی شبکه باند پهن کشور با هدف تعمیق نام اپراتور چهارم و جانشانی برند، آنالیز مارکت، شناسایی شریک تجاری در زمینه‌هایی چون سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، مشارکت در ایجاد شبکه، تولید محتوا، شناسایی وندورهای اجرایی فیبرنوری، ارایه محتوا بر روی شبکه های مبتنی بر فیبر و آشنایی مردم با نیازمندی‌های فیبرنوری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران‌تلکام) حضور خواهد داشت.
اعلام رسمی آغاز پروژه شبکه دسترسی فیبرنوری، حضور لوکس برای تعمیق برند ایرانیان‌نت و حضور نمایشی برای نمایش قابلیت‌ها و ترسیم توانمندی‌ها به منظور جلب مشارکت بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری، اجرای شبکه و تولید محتوا از  دیگر رویکردهای حضور اپراتورچهارم در این نمایشگاه خواهد بود.
شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیــان‌نت اولین و تنها دارنده مجوز ایجاد شبکه دسترسی پهن‌باند کشور مبتنی بر فیبرنوری درسال ۱۳۹۰ و با هدف ایجاد شبکه دسترسی فیبرنوری در سطح کشور و همچنین ارائه خدمات ارزش افزوده تشکیل و از سال ۱۳۹۱ با اخذمجوز به عنوان چهارمین اپراتور ملی مخابراتی کشور بر مبنای پروانه صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فعالیت می‌‌کند.
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران‌تلکام) از ۴ تا ۷ مهر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.نظرات غیرفعال است.