کد خبر: 13597
وزیر ارتباطات:

حساسیت‌ها نسبت به رعایت قوانین افزایش یابد

سینا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ درصورتی که حساسیت‌ها نسبت به رعایت قوانین افزایش یابد، تخلفات نیز به تناسب و به شکل قابل لمسی کاهش می‌یابد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی در مراسم معارفه و ادای سوگند اعضای هیات‌های بدوی و تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با تاکید بر اینکه عملکرد دستگاه‌های دولتی باید به گونه‌ای باشد که تفکر کار خلاف، از بین برود، افزود: نظارت دقیق و آگاهی از قوانین می‌تواند مانع از ضایع شدن حق بیت‌المال شود.
وی اظهار داشت: عدم آگاهی به قوانین و مقررات و تخلفات در دستگاه‌های دولتی می‌تواند باعث فساد شود بنابراین باید در قدم اول با آگاه‌سازی و شفاف‌سازی، مانع از ضایع شدن حقوق ملت شویم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد اداری یکی از اصلی‌ترین موازین جمهوری اسلامی است؛ خطاب به مدیران و معاونان مجموعه وزارت و شرکت‌های تابعه گفت: اگر حساسیت‌های شما نسبت به اجرای قوانین بیشتر شود این مهم در میان بدنه‌های پایین‌تر هم اشاعه می‌یابد.
وی با تاکید بر لزوم حفظ آبروی افراد، داشتن انصاف و عدالت در هنگامه صدور حکم افزود: هدف، داشتن محیطی صمیمی و پاک در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که کارکنانی با وجدان‌های آگاه، روشنایی بخش این هدف هستند.نظرات غیرفعال است.