کد خبر: 9635
باز هم ایرانسل سرعت عمل خود را به رخ کشید:

جزیره ایرانی ابوموسی تحت پوشش ایرانسل قرار گرفت

سینا: مدیرعامل ایرانسل از پوشش سریع جزیره ایرانی ابوموسی توسط این شبکه تلفن همراه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه سوم خرداد ماه ۱۳۹۱، سایت رادیویی ایرانسل در جزیره همیشه ایرانی ابوموسی راه اندازی و این جزیره تحت پوشش شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار گرفت.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، علیرضا قلمبر دزفولی افزود: در حال حاضر مشترکین ایرانسل در این جزیره، با روشن کردن تلفن همراه خود پیام “به جزیره همیشه ایرانی ابوموسی خوش آمدید و ایرانسل اقامت خوشی را در این جزیره زیبا برای شما آرزو می‌کند” را از سوی ایرانسل دریافت می‌کنند.
به گفته ی وی، برای رفاه حال مشترکین ایرانسل در این جزیره، ۲۵ درصد تحفیف علاوه بر تخفیفات معمول ایرانسل در نظر گرفته شده است و تمام کارت شارژهای ایرانسلی که در جزیره ابوموسی با شماره‌گیری کد دستوری #رمزشارژ*۱۸۹* فعال گردند مشمول بیست و پنج درصد هدیه می‌شوند.
مدیرعامل ایرانسل با تشکر از همکاری کم نظیر فرماندار، بخشدار، شهردار و نیروهای انتظامی مستقر در جزیره ابوموسی و همینطور شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات استان هرمزگان و شرکت‌های پیمانکار ایرانسل تصریح کرد: مشهود است که با این همکاری کم نظیر، ایرانسل در کمتر از یک هفته پس از هماهنگی‌ها، نسبت به ایجاد پوشش در این جزیره اقدام کرده است.
قلمبر دزفولی گفت: ایرانسل پیش از این ، جزایر خارگ، قشم، کیش، لاوان، لارک، هرمز، سیری و هنگام را تحت پوشش خدمات خود قرار داده بود و توسعه پوشش در سایر جزایر را نیز در برنامه دارد.نظرات غیرفعال است.