کد خبر: 9335
با نزدیک شدن به پایان مسابقات لیگ برترخلیج فارس

جام ایرانسل رونمایی شد

سینا: عصر روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۱ و در فاصله کمتر از یک هفته مانده به پایان یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر خلیج فارس “جام ایرانسل”، از جام ایرانسل رونمایی شد.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، این مراسم در محل سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال کشورو با حضورغلامرضا بهروان سرپرست سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران، مهندس رحیمی‌راد معاون شرکت ایرانسل، احسان مظفری‌پور مدیرکل بازاریابی ایرانسل و جمع کثیری ازاصحاب رسانه برگزار شد.

تشکر ویژه سرپرست سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران از ایرانسل

در ابتدای این مراسم غلامرضا بهروان سرپرست سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال کشور با ابراز تشکر از حمایت‌های مالی شرکت ایرانسل از یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر ابراز امیدواری کرد حمایت‌های ایرانسل در فصل‌های آتی مسابقات لیگ برتر نیز ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه لیگ برتر مسابقات فوتبال امسال مزین به نام پرافتخارخلیج همیشه فارس است یادآورشد: جامی که برای قهرمان این دوره ازمسابقات در نظر گرفته شده با نام جام ایرانسل است.

بهروان افزود: درحال حاضر سه تیم سپاهان، تراکتورسازی و استقلال از شانس قهرمانی برخوردارهستند و امکان برگزاری مراسم اختتامیه درهر یک از ۳ شهر اصفهان، تبریز و تهران وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته دو جام و دو مجموعه مدال قهرمانی تهیه شده تا هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد و بتوانیم یکی از بهترین مراسم اختتامیه و اهدای جام مسابقات لیگ برتر فوتبال  را برگزار کنیم.

حمایت‌های ایرانسل از تیم ها و مسابقات ورزشی ادامه دارد

در این مراسم، مدیرکل بازاریابی ایرانسل نیز با اشاره به اینکه روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه جاری تکلیف صاحب جام ایرانسل مشخص می‌شود، گفت: حمایت‌های ایرانسل از مسابقات و تیم‌های ورزشی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره‌ای کوتاه به سابقه حمایت‌های مالی ایرانسل از تیم‌ها و مسابقات ورزشی اظهار داشت: ایرانسل وظیفه خود را با حمایت از تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس آغاز و در ادامه در برخی از رویدادهای ورزشی از جمله لیگ برتر خلیج فارس حضور پررنگی داشت تا در نهایت در سال جاری جام لیگ برتر خلیج فارس به نام ایرانسل منقش شد.

مدیرکل بازاریابی ایرانسل افزود: نامگذاری جام لیگ برتر خلیج فارس با نام ایرانسل خود به تنهایی نشان دهنده سطوح عالی تعاملات این اپرتور بزرگ تلفن همراه کشور با نهادهای متولی ورزش کشور است.

وی با اشاره به اینکه این حمایت‌ها درچهارچوب مسئولیت اجتماعی ایرانسل انجام شده است، یادآورشد: به جهت وظیفه‌ای که هر شرکت تجاری بر دوش دارد و نیز به خاطر نقشی که ورزش در بین مشتریان‌مان دارد، ما علاقه‌مند به توسعه ورزش در کشور هستیم چراکه بر این باوریم ورزش برای سلامت مشتریان‌مان و در ابعاد گسترده‌تر تمامی افراد جامعه مفید خواهد بود.

وی تاکید کرد: بنا داریم در فعالیت‌ها و حمایت‌های آتی‌مان از تیم‌های ورزشی با همین نگاه اجتماعی حرکت کنیم و در سال جاری نیز با حمایت از کاروان تیم‌های اعزامی به مسابقات المپیک ۲۰۱۲ لندن رسالت حمایت از ورزش و توسعه سلامت جامعه را ادامه می‌دهیم.

جام ایرانسل بر فراز دستان سپاهانی‌ها؟

سرپرست سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال کشور با اشاره به اینکه تیم سپاهان اصفهان بیشترین شانس قهرمانی را در بین دیگر تیم‌های صدر جدول دارد، خاطرنشان کرد: از آنجایی که فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است، به همین منظورما تمهیدات لازم برای هر احتمالی را در نظر گرفته‌ایم.

وی افزود: در سال آینده لیگ برتر و دسته یک مسابقات فوتبال کشور هماهنگ با هم برگزار خواهند شد و تهیه جدول مسابقات، آیین‌نامه‌ها و نیزموضوع تبلیغات در هر دو دسته هماهنگ با هم صورت خواهد گرفت و قطعا این موضوع  زحمات کسانی که پا در این عرصه می‌گذارند را نیز بیش از پیش خواهد کرد.

شایان ذکراست جام نقره ایرانسل به وسیله هنرمندان اصفهانی و به عنوان نمادی از هنر ناب ایرانی تهیه شده و تمامی نقش‌های برجسته به کار رفته در این جام برگرفته از الگوهای اصیل و اسلیمی ایران است.نظرات غیرفعال است.