کد خبر: 9448

جام ایرانسل به فولاد مبارکه سپاهان رسید

سینا: برنده جام ایرانسل در یازدهمین لیگ برتر خلیج فارس با برتری باشگاه فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به این تیم رسید.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، جام قهرمانی یازدهمین دوره لیگ برتر خلیج فارس، جام ایرانسل که شنبه گذشته در سازمان لیگ برتر رونمایی شده بود، دیشب به تیم باشگاه فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اهدا شد.
با برگزاری مراسم امضای قراردادی بین رئیس سازمان لیگ برتر کشور و مدیرعامل ایرانسل، مسابقات فوتبال لیگ برتر سال ٩٠-٩١ ایران با نام لیگ برتر خلیج فارس، جام ایرانسل کلید خورد.
با شروع جام ایرانسل، فصلی جدید در تعامل ایرانسل به عنوان راهبر بازار تلفن همراه کشور با متولیان ورزش و حمایت از فوتبال کشور آغاز شد.
هدف از اجرای این طرح، تلاش برای افزایش اقبال عموم هموطنان به ورزش فوتبال از طریق رسانه‌های عمومی به ویژه بستر شبکه تلفن همراه و وایمکس ایرانسل، معرفی هرچه بهتر فوتبال کشور و لیگ‌ برتر به ایرانیان با تعریف محصولات نوآورانه ارزش افزوده تلفن همراه و بسترسازی مناسب برای ارتباط هرچه بهتر بین کارشناسان، مسئولان، ورزشکاران و مخاطبان فوتبال با استفاده از خدمات پیشرفته تلفن همراه و وایمکس ایرانسل بوده است.
در همین راستا، محصولات جذاب لیگ برتری نیز در ویترین ایرانسل ارائه شد که مشترکان ایرانسل برای دریافت فهرست محصولات مرتبط همچون اخبار بازی‌ها، حواشی بازی‌ها، برنامه بازی‌ها و غیره می‌توانستند یک پیامک رایگان به ٩٠٩١ ارسال کرده و این محصولات را دریافت کنند.نظرات غیرفعال است.