کد خبر: 12061

ثبت‌نام ۱۱۵ مرکز علمی در اولین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور

سینا: از زمان آغاز ثبت‌نام همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور تاکنون ۱۱۵ مرکز علمی در این همایش ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی و بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، اولین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور با هدف تبادل دستاوردها و تجربیات با جامعه علمی کشور، آشنایی با ایده‌ها و فرصت‌های جدید جهت بهبود عملکرد فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط کاری نزدیک با سایر مدیران و دست‌اندرکاران فناوری اطلاعات کشور برگزار می‌شود.
در میان ثبت‌نام‌کنندگان، اسامی دانشگاه‌های برگزیده کشور و دیگر مراکز علمی کشور وجود دارند که از این میان ۱۵ مرکز علمی دستاوردهای علمی و فناورانه خود اعم از نرم افزار و سخت‌افزار و هم چنین فناوری اطلاعات کاربردی را برای دبیرخانه همایش ارسال کرده است.
از میان دستاوردهای ارسالی به دبیرخانه همایش، دستاوردهای برگزیده پس از  داوری انتخاب و تقدیر شده و در همایش ارائه می‌شوند.
گفتنی است، اولین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در روز چهارشنبه چهار اردیبهشت ۱۳۹۲ در سالن همایش‌های دانشگاه تربیت مدرس از ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار می‌شود.
مهلت ثبت‌نام در همایش و ارسال دستاوردها تا روز ۲۰ فروردین ماه سال جاری می‌باشد؛جهت ثبت‌نام در همایش و ارسال دستاوردها به پایگاه وب پژوهشگاه به نشانی http://irandoc.ac.ir/IT-conference/IT-conference.html مراجعه کنند.نظرات غیرفعال است.