کد خبر: 13472

تولید BTSهای LTE به ۱۰۸ میلیارد در هر سال می‌رسد

سینا: طبق گزارش شرکت Strategy Analytics تولید تجهیزات و BTSهای LTE با ایجاد بازار گوشی‌های LTE رشد چشمگیری تا سال ۲۰۱۸ خواهد داشت.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این موضوع به OEM کمک خواهد کرد تا بر چالش‌های پشتیبانی از چند باند جدید مخصوصا در مورد گوشی‌های هوشمند فائق آید.
کریستوفر تیلور، مدیر قسمت مطالعات بازاریابی شرکت RFWC (قطعات RF و بی‌سیم SA) در این باره گفت: ریزدستگاه‌ها به دلیل قدرت در تنظیم سوئیچ‌های RF و همینطور سابقه طولانی در سازگاری با گوشی‌های RF با طراحی Front- end از سری OEM و همچنین احتیاجات عملکردی آنتن نقش مهمی در بازار تنظیم‌کننده‌های آنتن‌های سلولی دارند.
اریک هایم، مدیر بخش GaAs و دیودهای کریستالی مرکب در شرکت Strategy Analytics نیز گفت: سوئیچ‌هایی که بر پایه گالیوم آرسنید ساخته شده‌اند، امروزه در صنعت تنظیم‌گرهای گوشی‌های همراه پیشرو هستنداما این تکنولوژی به سرعت درحال پیشرفت است و محلول‌های بر پایه عایق‌های سیلیکونی از RFMD، Skyworkها، Peregrine و سایر محصولات، مخصوصا در مورد تناسب مقاومت آنتن‌ها نقشی حیاتی در فعال کردن میزان دیتای بالاتر دارد.نظرات غیرفعال است.