کد خبر: 8407

توزیع سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در مدارس

سینا: همراه اول به منظور جذب مشترکان جدید و کسب سهم بیشتر از بازار > تلفن همراه کشور، این بار دانش آموزان را هدف قرار داده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این اپراتور تلفن همراه کشور قصد دارد با اجرای طرحی با عنوان طرح دانش ویژه محصلین مدارس سیم‌کارت‌های اعتباری خود را به صورت رایگان در میان دانش آموزان توزیع کند.
به منظور شرکت در جشنواره سراسری قرآنی ایمان و جشنواره دانش همراه اول، بسته فرهنگی ایمان۲ طراحی شده که توسط آموزش و پرورش بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود.
به دانش آموزان یک کارت عضویت جشنواره دانش همراه اول اعطا خواهد شد که یک کارت نمادین تبلیعاتی است که دارای یک کد فعال‌سازی است و دانش‌آموزان برای فعال‌سازی و اخذ سیم‌کارت می‌توانند به همراه یکی از والدین خود به یکی از دفاتر خدمات مشترکین استان مربوطه خود مراجعه کنند.
ارایه این سیم‌کارت‌ها که غیرقابل انتقال بوده و تنها به نام دانش آموز صادر می‌شود، رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای متقاضی ندارد.
سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در طرح دانش که تنها ویژه دانش آموزان است، دارای ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان و ۲۰۰ عدد پیامک رایگان است.
دایری این سیم‌کارتها توسط دفاتر بخش خصوصی انجام می‌شود و دفاتر حق دریافت هیچگونه مبلغی از مشترک ندارند.نظرات غیرفعال است.