کد خبر: 8984

توزیع سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در مدارس

سینا: همراه اول به منظور جذب مشترکان جدید و کسب سهم بیشتر از بازار تلفن همراه کشور، نسبت به توزیع سیم‌کارت در میان دانش‌آموزان اقدام کرده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، همراه اول به منظور اشاعه فرهنگ صحیح استفاده از تلفن همراه و استفاده از این بستر ارتباطی در جهت آموزش و پرورش نونهالان، نوجوانان و جوانان کشور برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی را برای دانش‌آموزان طراحی کرده و سیم‌کارت دانش را به عنوان هدیه ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور و نیز راه شرکت در جشنواره دانش و بهره مندی از مزایای طرح‌های آتی طراحی کرده است.
از جمله برنامه‌های آتی همراه اول می‌توان به بهره مندی از فرصت‌های آموزشی و کمک آموزشی از راه دور برای بهره‌مندی تمامی دانش‌آموزان از خدمات آموزشی کم هزینه اشاره کرد و سایر برنامه‌ها شامل شرکت در مسابقات مذهبی، علمی، فرهنگی، تفریحی، برخورداری از تخفیف در مکالمات، پیامک، ‌اینترنت، آوای انتظار و … است.
باتوجه به نیاز دانش‌آموزان به سیم کارت تلفن همراه اول و استفاده از پیامک برای شرکت در جشنواره‌ها و جلوگیری از تحمیل هزینه اضافی به خانواده‌ها، همراه اول اقدام به طراحی و ارائه سیم‌کارت دانش برای تمامی دانش‌آموزان کشور کرده است.
دانش‌آموزان برای دریافت سیم‌کارت دانش باید کارت عضویت جشنواره دانش را از مدارس محل تحصیل خود، دریافت کنند و سیم‌کارت دانش با ارایه این کارت به دفاتر خدمات ارتباطی یا دفاتر امور مشترکین استان محل تحصیل به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
سیم‌کارت دانش یک سیم‌کارت اعتباری است که حاوی ۲۰۰ عدد پیامک رایگان به مشترکین همراه اول و ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان به مشترکین همراه اول است و برای تمامی دانش‌آموزان با ارایه کارت عضویت جشنواره دانش رایگان است.
دانش آموز برای دریافت این سیم‌کارت باید به همراه یکی از اولیای خود با ارائه کارت عضویت جشنواره دانش فرزند خود به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی یا دفاتر امور مشترکین استان محل تحصیل، سیم‌کارت دانش را به صورت رایگان دریافت کند.
مهلت دریافت سیم‌کارت دانش تا ۳۱ خرداد ماه سال ۹۱ خواهد بود.
کارت عضویت متعلق به دانش‌آموزان است و دفاتر خدماتی همراه اول برای ارایه و فعال‌سازی سیم‌کارت دانش از کد فعال‌سازی درج شده روی کارت استفاده خواهد کرد.
پس از انجام فرآیند ثبت‌نام سیم‌کارت، کارت عضویت جشنواره دانش می‌بایست به دانش‌آموزان یا اولیای آنان بازگردانده شود.
سیم‌کارت دانش با ارائه کارت عضویت جشنواره دانش، تنها به نام دانش‌آموزان صادر شده و قابل فروش یا انتقال به غیر نیست.  1. كوثر

    سلام
    شرمنده
    این خط های دانش اموزی درسته ک میگن بعد از چند مدتی باطل میشه و خود ب خود قطع میشه..ممنون میشم اگ جوابمو بدین