کد خبر: 11280
به عنوان تنها شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

تندیس زرین مجمع جهانی نشان منتخب به ایرانسل اعطا شد

سینا: در مراسم اختتامیه مجمع جهانی نشان منتخب، ایرانسل به عنوان تنها شرکت پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران انتخاب و تندیس زرین این مجمع به ایرانسل اعطاء شد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، این شرکت به عنوان یکی از مجموعه های دارای توانمندی های علمی و عملی و نیز به عنوان یکی از پیشگامان و نام های درخشان صنعت و تجارت کشور، در جمع ۱۰۰ واحد ملی، به عنوان تنها شرکت پیشرو در ارائه خدمات نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران موفق به دریافت تندیس زرین این مجمع شد.
علاوه بر ایرانسل، بانک‌های ملی، مسکن و تجارت نیز به جهت عملکرد درخشان، موفق به دریافت تندیس نخستین مجمع جهانی برند شدند.
در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مجمع جهانی برند، علاوه بر دکتر جمشید پژویان -رییس شورا و مرکز ملی رقابت ایران- ، چندتن از اساتید و سخنرانان برجسته بین المللی از جمله مدیر کل توسعه و تعالی فیلیپس، موسس و بنیانگذار انجمن سخنرانان حرفه ای مدیریتی جهان در استرالیا، مدیر برخی از برندهای جهانی از جمله گپ و پولو وجمعی از کارشناسان، پژوهشگران و صاحبان صنایع کشورمان نیز حضور داشتند.
مجمع جهانی نشان منتخب با همکاری انجمن بهره وری ایران، انجمن کیفیت ایران و انجمن فناوری ایران، روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.نظرات غیرفعال است.