کد خبر: 9807

تمدید مهلت حضور در رقابت‌های سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل

سینا: تولیدکنندگان محتوای الکترونیکی و سایت‌های ویژه گوشی‌های تلفن همراه حداکثر تا پنجشنبه یکم تیر ماه برای ارسال آثار خود به رقابت‌هایWSA-mobile فرصت دارند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از دبیرخانه رقابت‌های WSA، احسان ریاضی اصفهانی دبیر همایش و رقابت‌های دستاوردهای رایانه‌ای ایران با بیان این مطلب افزود: باتوجه به اینکه در این رقابت‌های بین‌المللی امکان شرکت تمام آثار موبایل ایرانی حتی به زبان فارسی فراهم شده است، امیدواریم تولیدکنندگان ایرانی و بخصوص جوانان از این فرصت برای نمایش توانمندی‌های خود و کشور عزیزمان ایران استفاده کامل را ببرند.
ریاضی اصفهانی ادامه داد: از میان آثار دریافتی، پس از داوری ۸ اثر به عنوان نمایندگان ایران در هر یک از ۸ شاخه رقابت‌های جهانی معرفی می‌شوند تا پس از داوری بین‌المللی در ماه سپتامبر، از برترین آثار جهانی در زمستان امسال تقدیر شود.
وی افزود: جشنواره جهانی WSA-Mobile، زیر نظر سازمان ملل متحد برگزار می‌شود و مکمل رقابت‌های WSA و WSYA است که پیش از این شاهد افتخارات آثار ایرانی در آنها بوده‌ایم. این جشنواره دو سال یک بار برگزار می‌شود و دور بعدی آن در سال ۲۰۱۴ خواهد بود.
ریاضی اظهار داشت: جشنواره جهانی دارای هشت شاخه است که موضوعات متنوعی را از موضوعات فرهنگی و گردشگری تا سرگرمی و تجاری در بر می‌گیرد که عناوین آنها در فرم شرکت در رقابت‌ها در سایت WSA.ir آورده شده است. برای حضور در این دوره رقابت‌های بین‌المللی، اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می‌توانند با دریافت فرم از سایت www.WSA.ir و مطالعه شرایط شرکت در این رقابت‌ها حداکثر تا بیست و یکم مرداد ماه اقدام کنند.
همچنین امکان مشاوره تلفنی با تماس با شماره ۶۶۹۴۸۴۸۰ برای ارسال کنندگان آثار فراهم شده است.نظرات غیرفعال است.