کد خبر: 11728

تقدیر هنرمندان از حمایت ویژه رایتل از جشنواره فیلم فجر

سینا: هنرمندان حاضر در کاخ جشنواره از حمایت رایتل از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر تقدیر کردند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی رایتل، کامران تفتی بازیگر سینما گفت: همانطور که می‌دانید عرصه هنر در همه جای دنیا به غیر از هالیوود عرصه فقیری به لحاظ مالی است و بر همین اساس به شدت نیازمند حمایت بنگاه‌های تجاری است. حضور رایتل در حمایت از جشنواره فیلم فجر حمایت یک بنگاه اقتصادی بزرگ از فرهنگ و هنر کشور است و این موضوع بسیار قابل تقدیر است.
وی حمایت رایتل از جشنواره فیلم فجر را نوعی هوشمندی خواند و تصریح کرد: حمایت بنگاه‌های اقتصادی به ویژه در سطح اپراتورها تا کنون کمتر متوجه سینما و عرصه هنر بوده و این حسن انتخاب از سوی رایتل نشان دهنده نگاه متفاوت این بنگاه بزرگ اقتصادی به تبلیغات است.
رضا ناجی بازیگر دارنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر نیز ضمن ابراز خرسندی از حمایت رایتل از این دوره از جشنواره، تصریح کرد: ورود نسل سوم تلفن همراه به ایران، نشان دهنده رشد سریع تکنولوژی در کشور است و این اتفاق مثبت و قابل توجهی است.
وی افزود: اینکه این تکنولوژی در بدو ورود خود به کشور به حمایت از حوزه فرهنگ و هنر می‌پردازد نیز قابل تقدیر است.
سهیل سلیمی کارگردان فیلم فرشتگان قصاب نیز با اشاره به اینکه قابلیت های نسل سوم تلفن همراه می تواند زمینه ساز تحولی در ساخت فیلم هایی به ویژه پلیسی شود، گفت: همکاران من حتما این روزها به فکر استفاده از خدمات ویژه این اپراتور در ساخت فیلم های جدید خواهند بود.
وی با بیان اینکه اینترنت پرسرعت همراه رایتل خدمتی متمایز و قابل توجه برای کاربران اینترنت در کشور است، گفت: هم اکنون مشغول ساخت فیلمی هستم با موضوع پلیسی و فکر می کنم استفاده از امکان تماس تصویری و اینترنت پرسرعت بتواند در ساخت این فیلم موثر باشد.
آذیتا ترکاشوند نیز در خصوص حمایت رایتل از جشنواره فیلم فجر گفت: رایتل با توجه به خدمات جدیدی که ارائه می‌دهد نیازمند فرهنگ سازی است و فکر می کنم حضور بی واسطه رایتل در جمع خانواده هنر به بخشی از این فرهنگ سازی کمک کند.
ترکاشوند همچنین اظهار کرد: امیدوارم حمایت رایتل تنها به جشنواره فیلم فجر محدود نشود و این اپراتور بعد از پایان جشنواره هم به حمایت و حضور خود در سینما و عرصه هنر ادامه دهد.نظرات غیرفعال است.