کد خبر: 10664

تقدیر رئیس مجلس از ایرانسل

سینا: رییس مجلس شورای اسلامی درمراسم اختتامیه نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت با اهدای لوح تقدیر از ایرانسل به عنوان تنها حامی مالی این جشنواره تقدیر کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی ایرانسل، عصر چهارشنبه و درجریان مراسم اختتامیه جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت که در تالار وحدت برگزار شد، لوح تقدیر از ایرانسل به جهت حمایت از این جشنواره توسط علی لاریجانی به معاون فنی ایرانسل اعطا شد.
همچنین دراین مراسم رییس مجلس شورای اسلامی به همراه آرمیتا رضایی نژاد، فرزند شهید رضایی نژاد، از نماد جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت رونمایی کرد.
جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت برای نخستین باردرکشور و در۴ محوراصلی وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها، نرم افزارها و نمآهنگ های مرتبط با حوزه ایثار و شهادت برگزار شد.
براساس نظر هیات داوران، وب‌سایت‌های شهید کاظمی، رنگ خدا، گردان مقداد، شهدای پل دختر و لاله ها به ترتیب مقام‌های اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند و وبلاگ‌های راهی به سوی آسمان، سربند هشترود، معبد فندرسک، لبخندهای خاکی و رقصی میان میدان مین نیزبه عنوان برترین وبلاگ‌های حوزه ایثار وشهادت انتخاب شدند.
دربخش نرم‌افزارهای رایانه‌ای نیزسرفه‌های کهربایی، جنگی که بود جنگی که هست و شهری در آسمان نیز به عنوان نرم‌افزارهای برترانتخاب ونمآهنگ‌های شهداء، یاد امام و شهداء و شهید گمنام نیزمقام‌های اول تا سوم را در زمینه نمآهنگ‌های مرتبط با حوزه ایثار و شهادت را به خود اختصاص دادند.
همچنین دربخش دیگری از این مراسم نیز از خانواده شهداء گنجی، رحیمی و رضایی  نژاد تقدیر به عمل آمد و از رئوف محسنی و سیدهادی کسایی‌زاده نیز به عنوان دو عکاس برتر این حوزه تجلیل شد.
گفتنی است در این مراسم که عصر روز چهارشنبه در تالار وحدت برگزارشد، علاوه بر رییس مجلس شورای اسلامی، دادستان کل کشور، دکترحسین مظفر مشاور رییس مجلس شورای اسلامی، استاندار تهران، سردارسید محمد باقرزاده رییس پیشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سید مهدی هاشمی و لاله افتخاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از خانواده‌های معظم و معزز شهداء، جانبازان و ایثارگران نیز حضور داشتند.نظرات غیرفعال است.