کد خبر: 11287
مدیرعامل مبین‌نت در پاسخ به خبر سینا اعلام کرد:

تغییر تکنولوژی موجب جمع‌آوری مودم‌های مبین‌نت در نجف‌آباد شد

سینا: مدیرعامل مبین‌نت در پاسخ به خبر آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) مبنی بر جمع‌آوری مودم‌های داخلی مبین‌نت در نجف‌آباد اصفهان به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد مشترکین گفت: در نجف‌آباد تغییر تکنولوژی داستین و تجهیزات عول شده است که موجب شد روی پوشش وایمکس مبین‌نت تاثیر بگذارد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، ناصر اصفهانی در نشست خبری در حاشیه  هجدهمین نمایشگاه الکامپ افزود: در این شهر یک سایت نامناسب داشتیم که نسبت به جمع‌آوری آن اقدام کردیم که این امر روی پوشش وایمکس مبین‌نت در این شهر اثرگذار بود.
وی اظهار داشت: نجف‌آباد تحت پوشش وایمکس مبین‌نت بوده و در آنجا فعالیت اقتصادی داشتیم اما تغییر تکنولوژی برای استفاده تجهیزات دیگر موجب شد تا روی سرویس مشترکان‌مان در این شهر تاثیر بگذارد.
مبین‌نت طی تماسی با برخی از مشترکان خود در شهر نجف‌آباد اصفهان نسبت به جمع‌آوری مودم‌های داخلی آنان اقدام کرده است.
این شرکت به برخی از مشترکان خود در نجف آباد اعلام کرد که چون تعداد مشترکان آن کمتر از صد نفر هستند، نسبت به جمع‌آوری آنتن‌ها اقدام کرده و این اپراتور پاسخگوی مشترکان قبلی خود نیست.
این دسته از مشترکان در برابر این اقدام مبین‌نت می‌بایست مودم‌های خود را به این اپراتور عودت بدهند و مبلغ باقیمانده شارژ خود را دریافت کنند.
مبین‌نت اعلام کرده است چنانچه مشترکان این اپراتور تمایل دارند همچنان از سرویس‌های اینترنت بی‌سیم این اپراتور استفاده کنند باید از مودم‌های خارجی استفاده کنند که هزینه بیشتری را نیز به مشترکان تحمیل می‌کند.نظرات غیرفعال است.