کد خبر: 14054

تعویض تلفن‌‌های هوشمند سونی آسان می‌شود

سینا: Xperia Transfer Mobile یک برنامه کاربردی تحت مالکیت سونی است که اجازه می‌دهد تنها در چند ثانیه اطلاعات و محتوای ارزشمند را از هر دستگاه تلفن هوشمند قدیمی به هر تلفن هوشمند Xperia منتقل کرد.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی سونی در ایران، زمانی‌که انتقال از دستگاه‌های IOS به یک تلفن هوشمند Xperia از Sony انجام می‌شود، تنها لازم است برنامه Xperia Transfer را روی دستگاه Xperia نصب کرد.
دستورالعمل‌های ساده و سرراست از شما می‌خواهد تا دستگاه جدیدتان را از طریق کابل انتقال با دستگاه قدیمی جفت کنید. با این کار انتقال یکپارچه اطلاعات و محتوا آغاز می‌شود. علاوه بر این، همچنان می‌توان انتقال را از طریق نرم‌افزار اصلی PC companion* انجام داد.
کاربران تلفن‌های هوشمند مبتنی بر Android می‌توانند اطلاعات و محتوا را با دانلود برنامه Sony Mobile Transfer از Google Play و جفت‌سازی دستگاه قدیمی‌شان با تلفن هوشمند جدید Xperia از طریق NFC، در صورت وجود، منتقل کنند.
انتقال از دستگاه‌های غیر اندروید به وسیله PC Companion در کامپیوترهای شخصی و Sony Bridge for Mac برای کامپیوترهای Mac پشتیبانی می‌شود. هم PC Companion و هم Sony Bridge را می‌توان به طور رایگان دانلود کرد یا به محض اتصال تلفن هوشمند Xperia به کامپیوتر، از روی آن نصب کرد.
دستگاه‌های پشتیبانی شده برای انتقال از آنها شامل دستگاه‌های مبتنی بر اندروید با نسخه ۲٫۱ یا جدیدتر و همچنین Blackberry و Apple هستند.
اطلاعات پشتیبانی شده که قابل انتقال به Sony Xperia هستند نیز شامل دفترچه تلفن، تقویم، پیام‌ها (هم پیامک و هم MMS)، گزارش‌های تماس، تصاویر و موسیقی می‌شود و اطلاعاتی مانند دفترچه تلفن که با سرویس‌های آنلاین همگام‌سازی می‌شوند، منتقل نخواهند شد.نظرات غیرفعال است.