کد خبر: 3072

تعرفه‌های وایمکس اسپادان اعلام شد

سینا: تعرفه سرویس‌های وایمکس اپراتور اصفهانی اسپادان اعلام شد.
شهرام ستایش –مدیرعامل شرکت مشارکتی مخابرات سیار استان اصفهان- در گفت و گو با آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) گفت: تعرفه‌های اعلام شده برای وایمکس اسپادان تا پایان تیر ماه ۱۳۸۹ آزمایشی و به صورت تشویقی ارایه می‌شود.
وی افزود: تعرفه ماهانه اینترنت وایمکس به صورت محدود برای سرعت ۱۲۸ کیلوبیت و حجم دانلود ۳ گیگابیت ۱۳۰ هزار ریال ، ۲۵۶ کیلو بیت و حجم دانلود ۳ گیگابیت ۲۵۰ هزار ریال، ۵۱۲ کیلوبیت و حجم دانلود ۴ گیگابیت ۳۱۰ هزار ریال، یک مگابیت و حجم دانلود ۱۰ گیگابیت۷۰ هزار ریال، ۲ مگابیت حجم دانلود ۱۸ گیگابیت یک میلیون و ۲۵۰ هزار ریال است.
ستایش درخصوص تعرفه ماهانه خدمات اینترنتی وایمکس به صورت نامحدود اظهار داشت: برای سرعت ۶۴ کیلوبیت ۱۷۰ هزار ریال، ۱۲۸ کیلوبیت ۴۱۰ هزار ریال، ۲۵۶ کیلوبیت ۸۰۰ هزار ریال، ۵۱۲ کیلوبیت یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال ، یک مگابیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال و دو مگابیت ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال از مشترکین دریافت می‌شود.
مدیرعامل اسپادان در ارتباط با سرویس‌های دیگر ارایه شده توسط وایمکس این شرکت توضیح داد: درحال حاضر وایمکس اسپادان راه‌اندازی شده و شرکت برای ارایه سرویس‌های VoIP درحال مذاکره با شرکت مخابرات اصفهان است که در صورت توافق این سرویس را به زودی ارایه خواهد کرد.
ستایش در پایان تاکید کرد : وایمکس اسپادان درحال حاضر تنها شهر اصفهان را تحت پوشش قرار داده است و تا پایان سال  در ۶ شهر دیگر این استان نیز راه‌اندازی خواهد شد. 1. اسماعیل

  آخه اینترنت ۱۲۸ کیلوبیت هم شد اینترنت پر سرعت چه خبره چرا این قدر گرون

 2. مهدی

  روزی باید برسه که جلوی هر کدام از این سرعت ها ۱ صفر بزارین تا با همین قیمت بفروشین….
  ۱۲۸۰ کیلو بیت ۲۵ هزار تومان ….۲۵۶۰ کیلوبیت ۸۰ هزار تومان …..وگرنه فایده ای نداره…لطفا از به کار بردن واژه ی پرسرعت بپرهیزید….بهتره بگید اینترنت دائم ….اخه ۱۲۸ پرسرعته؟؟؟خونمون توی شیشس 

 3. مهدی

  ما تو ایران کم سرعت ترین(اینترنت نفتی) و گرانترین اینترنت رو داریم.
  هر چقدر هم کاهش قیمت بدن بازم کمه.