کد خبر: 9956
قائم مقام مدیرعامل مخابرات استان تهران خبرداد:

تشکیل شرکت خدمات اول توسط شرکت مخابرات استان تهران

سینا: شرکت خدمات اول (TCT) یک شرکت مشارکتی است که براساس مجوز مجمع شرکت‌های مخابراتی ایران توسط شرکت مخابرات استان تهران و شرکت خدمات اول مبین تشکیل شده است.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا) از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، ابراهیم یافتیان قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: ماهیت کار مراکز مخابراتی فنی و تخصصی است بنابراین این شرکت خدمات قابل ارائه در مراکز و بازاریابی را به شرکت خدمات اول واگذار کرد تا در راستای مشتری مداری با سرعت عمل بیشتری به مشترکین خدمات ارائه شود.
وی ضمن بیان این مطلب که هیچ بخشی در مراکز مخابرات استان جمع آوری نمی شود گفت: مشترکین همچون گذشته در صورت هرگونه مشکل می‌توانند به روسای مراکز مخابرات مربوطه مراجعه کنند.
قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران خاطرنشان کرد: هرگونه فعالیت در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران انجام می‌شود.
یافتیان حفظ پرسنل موجود و خدمات رسانی سریعتر و بهتر به مشترکین و رعایت کرامت و شئونات اسلامی را از سیاست‌های شرکت مخابرات استان تهران بر شمرد.نظرات غیرفعال است.